Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Tomasz4688

Szukam routera z 4G/LTE

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam routera najlepiej z wbudowanym modemem LTE na kartę sim.

Ogólnie ma to być w 1-os firmie gdzie jest 1 laptop, drukarka, tablet i w zasadzie tyle ale być moze w przyszłości coś dojdzie.

Obecnie karta LTE z Plusa no ale to chyba nie ma znaczenia

 

znalazłem coś takiego : https://allegro.pl/modem-4g-lte-huawei-e3372-router-d-link-dwr-116-i6813674695.html

jednak czy takie rozwiazanie gdzie jest doczepiany modem nie wpłynie na jakosc połączenia?

 

 

 

ogólnie chciałem bardziej kompletne rozwiązanie typu: https://allegro.pl/d-link-dwr-921-router-wi-fi-z-modemem-4g-lte-i7078380406.html?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Aquery&bi_c=OWQ3OTA4YjktY2E2Yi00YjI0LWI3NTAtOWJmMDgyNDA0MWFjAA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=6375d53a-fe93-4e05-b12e-b06b88515b58

 

ale cena jest strasznie wysoka, dlaczego to jest aż takie drogie? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa gnioty, miałeś odpowiedź B525. Jeszcze MF286 po aktualizacji firmware można sobie wybierać pasma. Oba routery CAT 6 (agregują dwa pasma) tamte tp-linki CAT 4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wspomniany MF286 choć i tak troche poza moim budżetem - jest już niedostępny

 

btw trochę mi się nie widzi wydawać 500zł na router, do ktorego jest podlaczony tak naprawde tylko 1 laptop i czasami telefon/tablet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś TL-MR6400, szybkość zadowalająca tylko o ile pamiętam był problem z połączeniem z moją komórką.

 

Obecnie mam Huawei E5186s-22a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to sa dobre propozycje ktore reczymy ze bedzie dzialac, reszta to niestety loteria jakosci polaczenia, zalezy jak lezy

 

dokup pakiet internetu do telefonu i niech on wystawia internet skoro modem to taki problem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, dzięku za propozycje.

 

Ogólnie bd koszystał z LTE od Plusa, mieszkam w małym mieście, gdzie raczej nie ma problemów z przeciążeniem BTSów nawet wieczorami dziala OK.

W polu działania routera nie ma też zbyt dużo sieci które by wpłyneły na jakość sygnału, a moje urządzenia tak na prawdę "widzą" router (max 3metry od routera) wiec myśle ze któryś z tych dwóch da radę.

 

Czekam jeszcze na opinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież B525 masz na allegro w cenie jednego z tych tp-linków, to samo z MF286...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie tak, tzn. są używki w tej cenie ok 350 lub malo uzywane

 

a to że większość z alledrogo jest z logiem T-Mobile to nie bedzie przeszkadzało? tzn juz tam nie ma zadnych simlocków?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...