Skocz do zawartości
Tares

Diablo Immortal

Rekomendowane odpowiedzi

"F" 8:E

Edytowane przez Tares

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po początkowym zachwycie, przyszło takie "WHAT"? A według plotek, mieli zapowiedzieć remastera D2. Cóż plotka pozostała plotką. :D

 

A warcraft 3 odświeżony, wygląda dla mnie zbyt mrocznie i poważnie, gdzieś ucieka im ten klimat fantasy :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najzabawniejsze jest kasowanie łapek w dół,i komentarzy na yt,pod trailerem.

Ponad 100k poszło w hmmm...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie żenada roku, myślałem że nic nie przebije Fallouta 76 i Command&Conquer na komórki, ale blizz pokazał gdzie ma fanów serii...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

April Fool's joke?

 

Edytowane przez sisterhood

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale blizz pokazał gdzie ma fanów serii...

 

Tak,tyko to już nie jest blizz,starzy wyjadacze już odeszli,teraz to activision.

Zresztą to cudo (na telefony) to i tak zrobiły chińskie łapki,a blizz tylko podbił pieczątkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem, pograłem przez chwilę w tę chińską gierkę, co to po re-skinie będzie DI i straszna lipa, nie ściągnę na telefon tego diablowego gówna nawet za darmo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

, nie ściągnę na telefon tego diablowego gówna nawet za darmo.

 

Błąd,ja ściągnę dam najniższą ocenę i skasuję,będzie pewnie za darmo i ciągnąć będą z mikropłatności ile wlezie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailer zaraz dobije 400k dislajków i dobrze, kompletny zawód...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, popykasz godzinę i padnie bateria :D W pracy to są dobre gierki typu match 3 lub jakieś clickery :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blizzard leży, kwiczy i nie nadąża z usuwaniem negatywnych komentarzy :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blizzard leży, kwiczy i nie nadąża z usuwaniem negatywnych komentarzy :E

Dzieje się, a ja liczyłem na remaster D2 LoD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieje się, a ja liczyłem na remaster D2 LoD.

Nie ty jeden:) Też wydawało mi się to najbardziej prawdopodobne, w ostateczności wziąłbym drugi dodatek do III'ki, a tu taki fuckup...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą kto tam pracuje, że nie przewidział skutków rzucenia rzeszy PCtowych fanów jakiegoś mobilnego rebrandu syfnej chińskiej gierki.

 

Najlepsze jest to, że zrobili by dobrego remastera dwójki i mogliby za to kosić po 150 zeta przy instant sukcesie niskim kosztem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie rozumjo. Przynajmniej ludzie, którzy żyją w przeszłości PC.

To jest finansowo dobry kierunek. Jeżeli tylko Blizzard nie przesadzi z mikropłatnościami oraz rozgrywka nie będzie sprawiała problemów technicznych, to może to w przyszłości być dla nich jedno z głównych (?) źródeł finansowania.

 

Jeżeli do kogoś to nie dociera, taki obrazek:

XD2gFQT.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, przyjęcie tego było zupełnie inne, gdyby chociaż powiedzieli - pracujemy nad kilkoma projektami w świecie Diablo (tak jak to zakomunikowali wcześniej), na razie prace jeszcze nie pozwalają na przedstawienie konkretów, a na "przeczekanie" macie DI. Tymczasem sami nakręcali hype przez blizzconem, a potem pokazali DI jako jedyną grę, nad którą pracowali 10 (!!!!) lat. Tymczasem jest to re-skin z chińskiego badziewia, które jest dostępne od dawna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wygląda jak myliony talarów zysku rocznie.

 

Chcecie powiedzieć, że macie za złe Blizzardowi, że podczas prezentacji marketingowej użył marketingu? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wygląda jak myliony talarów zysku rocznie.

 

Chcecie powiedzieć, że macie za złe Blizzardowi, że podczas prezentacji marketingowej użył marketingu? ;)

Nie że na konwencie dla nie oszukujmy się pc towych graczy wyskakują od czapki z mobilnym shitem i to jeszcze nawet nie własnym a wziętym od chińczyków.

Nikt by się specjalnie nie czepiał gdyby to zostało przygotowane i zapowiedziane w odpowiedni sposób.

 

To jest raczej antymarketing.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up oni już dawno koszą trylliony $ na WoW, ja Bli$$arda mam w pupie już dawno, ostatnią grą w którą grałem był Warcraft III, jak jeszcze istniał Blizzard North to było studio, teraz tamta ekipa która tworzyła D1 i D2 dawno już ich tam nie ma, teraz to Activi$ion tam rządzi, tak samo jest z Bethe$dą i ich Falloutem, tam ze starych ludzi którzy tworzyli Black Isle nikogo nie ma, nawet twórcy muzyki Marka Morgana który stworzył obok Trenta Reznora najlepsze soundracki w grach jakie słyszałem i słucham do dzisiaj z chęcią bym je kupił w eleganckim wydaniu na CD i jeszcze większym na winylu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieje się, a ja liczyłem na remaster D2 LoD.

Dzieje się, dzieje, lubię takie zawieruchy :D

 

Swoją drogą kto tam pracuje, że nie przewidział skutków rzucenia rzeszy PCtowych fanów jakiegoś mobilnego rebrandu syfnej chińskiej gierki.

 

Najlepsze jest to, że zrobili by dobrego remastera dwójki i mogliby za to kosić po 150 zeta przy instant sukcesie niskim kosztem.

Gdyby powiedzieli że pracujemy, a na razie macie wersje mobilną to nie było by takiej afery, a tekst do fanów "nie macie smartfonów" żałosny.

 

Wiadomo w którą stronę to idzie, jaki pieniądz jest w grach na urządzenia mobilne, ale przypadku tak kultowych gier, PCtowi fani jednak też mają coś do powiedzenia.

Edytowane przez skunRace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcecie powiedzieć, że macie za złe Blizzardowi, że podczas prezentacji marketingowej użył marketingu? ;)

chyba nie doczytałeś czym jest blizzcon, skoro piszesz takie rzeczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewne pracowali nad remasterem d2, stąd nagłe ożywienie developerów, patche po 10 latach i do pewnej pory czyszczenie z hacków. W międzyczasie wyszło, że ta gra poza botami nie ma praktycznie żadnej społeczności więc plan poszedł do śmietnika. Nie był warty poniesienia większych kosztów niż remaster SC i W3, bo przez ograniczenia silnika i braki w dokumentacji to właśnie diablo jest trudniejsze.

 

Przy D4 / MMO Diablo byłby sporo większy ruch z poszukiwaniem developerów, oraz zdecydowanie więcej przecieków. Nic takiego nie miało miejsca, tylko ktoś oderwany od rzeczywistości mógł oczekiwać zapowiedzi na blizzconie. Diablo mobilne i outsourcing do Chińczyków to najlepszy sposób na monetyzacje umierającej marki. Biznesowo świetna decyzja, ukierunkowana głównie na rynek Azjatycki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...