Skocz do zawartości
MaxiZdobywca

Brak sygnału displayport

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

 

 

tematów z brakiem sygnału w monitorze jest setka ale nigdzie nie znalazłem rozwiązania swojego problemu. W celu ułatwienia podam specyfikacje sprzętu.

 

Monitor lg 27mp59g

 

Telewizor Toshiba 32 Cale

 

Karta graficzna: GTX 1060 Palit JetStream 6GB

 

Płyta główna: Gigabyte ga-b250m-d3h.

 

 

 

Problem wygląda następująco: ze względu na 1 wyjście HDMI i 3 DP z karty graficznej. Postanowiłem podłączyć monitor za pomocą DP, a TV za pomocą HDMI. Kupiłem nowe kable i przy podłączeniu za pomocą DP mam brak sygnału na monitorze. Po przepięciu na HDMI monitor działa. Sprawdziłem jeszcze innym kablem DP i też brak sygnału (jednak widać,że monitor reaguje na wsadzenie kabla dp bo sie wybudza z trybu czuwania). Równolegle podłączając TV za pomocą HDMI NOWYM KABLEM również mam brak sygnału. Dopiero po przepięciu na używany wcześniej po którymś włóżeniu pojawia się obraz na TV. Nowy kabel HDMI jest na pewno sprawny ponieważ sprawdzałem go po przez podłączenie Laptopa do TV i tu wszystko działa bez problemu. Proszę o podsunięcie rozwiązania żebym mógł mieć obraz i na TV i na monitorze.

 

 

 

 

 

Przepraszam za słabą spójność tekstu ale jestem wczorajszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kroki jak poczyniłem.

 

Kupiłem nowy kabel DP - to samo brak sygnału

Kupiłem konwerter DP - HDMI to samo, brak sygnału

Dzisiaj znalazłem gdzieś podpowiedź żeby ustawić coś w bios. Poczyniłem tak jak w instrukcji i nagle przy ekranie startowym załapał obraz z DP ale trwało to tylko chwilę.

 

Czy ktoś może mi pomóc co czynić żeby rozwiązać mój problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam ten sam problem niestety nie moglem napisac wiadomosci prywatnej z telefonu wiec pisze tu. Zwracam sie z zapytaniem w jaki sposob poradziles sobie z tym problemem? Bede bardzo wdzięczny za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...