Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Karolimx

Płyta LGA 1150

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów!

Kupuję płytę pod i3 4150 nie wiem, która będzie lepsza ASRock H81 Pro BTC R2.0 czy ASUS B85M-K. Obie płyty są w podobnych cenach, ASRock nieznacznie drożysz. Ten Asus B85 wydaje mi się trochę wykastrowany, bo ma tylko dwa sloty na ram, ponoć sekcja zasilania czasem się grzeje no i jest trójfazowa a w ASRocku cztery fazy. Skłaniam się ku ASRockowi ale wolę zapytać ekspertów. Dziękuję za pomoc pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na B85 masz możliwość OC jakbyś zmienił tego i3 na coś z K (co prawda nie wiem jak dużego przy takiej sekcji) albo np. ESa i7 za 500 zł (niekoniecznie z OC na tej płycie, tylko na jakiejś Z87 http://forum.pclab.pl/topic/1160111-i7-6700-za-650-z%C5%82-Tanie-pr%C3%B3bki-in%C5%BCynieryjne-z-Chin/page__view__findpost__p__15272466)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przyszłości planuje zmienić na jakąś i5 ale raczej bez K, bo ta i3 wydaje mi się dosyć słaba i chcę ją kupić na przeczekanie, à propos podkręcania to znalazłem nawet coś takiego

tylko zastanawiam się jak długo ta płyta by to wytrzymała. Czyli mówisz że ten Asus ogólnie lepszy czy tylko w wypadku OC. Zawsze mi się wydawało że pod względem solidność i bezawaryjność dobrym wyborem jest ASRock. To prawda? Czy może Asus i ASRock są na podobnym poziomie, a popsute płyty to kwestia pecha?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...