Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Maniu1000

Program do wycinania fragmentów filmu

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, szukam jakiegoś szybkiego i skutecznego programu, w którym mógłbym ręcznie zaznaczyć fragment, jaki chce wyciąć z filmu lub zrobić to, wpisując dokładną min. początku i końca - najlepiej, jakby od razu zapisywał to jako osobny plik wideo.

 

Znacie jakiś program, który spełniałby moje oczekiwania?

Dobrze by było, jakby jakość materiału na tym nie ucierpiała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MKV Toolnix - świetny do bezstratnego cięcia (bez rekompresji). Tyle, że nie ma podglądu (przy eksporcie wpisuje się ile ramek lub jaki czas ma mieć fragment).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AVIdemux jest powiedzmy "problematyczny" (np. w pliku wynikowym, w trybie "copy" miałem problemy ze znikającym dźwiękiem i płynnością obrazu. AVIDemux to się nadaje do podglądu i ew. do rekompresji ... no chyba, że w najnowszej wersji coś naprawili, ale z tego co pamiętam, to nie ma podglądu numeru klatki w najnowszym AVIDEMUX, jak w starym dobrym 2.5, co dla mnie czyni te nowsze wersje nie bardzo użyteczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Windows 10 masz wbudowaną taką opcję. Robisz PPM na materiale, Otwórz za pomocą -> Filmy i TV. Na dole masz ikonkę ołówka, klikasz i naciskasz Przytnij. Potem na dole materiału nasz suwaki jako kulki i sobie ustawiasz co chcesz wyciąć i potem na górze naciskasz "Zapisz jako" i gotowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...