Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Florek123

Xbox one s czy x?

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,mam pytanie co bardziej opłaca mi się kupić. Mowa o xbox one s lub x. Mam 2700 i nie wiem co kupić a chciałbym też żeby mi coś zostało. Jakby komuś to pomogło mam monitor full hd 144hz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mając monitor nie obsługujący więcej niż FullHD chciałoby się powiedzieć, że XONE X nie ma sensu, lecz biorąc pod uwagę te 144Hz i większą moc obliczeniową X'a na twoim miejscu brał bym X'a od razu (i obowiązkowo FH4) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość predatormax

Hej,mam pytanie co bardziej opłaca mi się kupić. Mowa o xbox one s lub x. Mam 2700 i nie wiem co kupić a chciałbym też żeby mi coś zostało. Jakby komuś to pomogło mam monitor full hd 144hz.

 

Bierz ONE-X gry są ładniejsze,wyraźniejsze,nie poszarpane krawędzie jak w tańszych konsolach,nawet PRO od PS4 się może schować.

X-a masz z trzema grami i 500zł z twojej kwoty zostaje.

 

Szyszek 144Hz i większa moc obliczeniowa konsoli co mu da ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tv full hd, ( jak się zepsuje to kupie na pewno 4k z hdr ) i sprzedałem kompa, kupiłem pierwsza konsole w życiu i wybór padł na Xbox one X

 

Pozdrawiam !

 

 

Ps dodatkowo dokupiłem pad elite ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz kasę to kupuj X'a, nawet jak grasz w 1080p to w grach (nie wszystkich) będziesz mógł sobie ustawić 60fps. Zawsze jakiś plus. Oczywiście jeden z wielu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, to opiszę Ci moje wrażenia na świeżo, przeskoczyłem z xbox one s na xbox one x , posiadając monitor full hd 60 hz freesync i tv full hd 55".

 

Moje wrażenia po graniu w BF1 : gra działa płynniej , obraz jest ostrzejszy i wyraźniejszy. Samo menu działa zauważalnie szybciej i też obraz jest bardzo wyraźny.

 

Teraz czekam na premiere BF V a jak mój TV padnie to kupuje 4k z hdr :)

 

obraz nawet na wyświetlaczu full HD jest generowany w 4k i skalowany do full hd stąd to odczucie ,,ostrości".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...