Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

smolarzp

Steam - problem z uruchomieniem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nie wiem czy dobry dział, jak nie to z góry przepraszam. A przychodzę z problemem mojego kolegi dotyczącym Steama, a treść brzmi tak: "Steam nie chce się uruchomić. Kiedy klikam na aplikację na komputerze, nic się nie dzieje. Kiedy uruchamiam jako administrator, to pojawia się komunikat, czy chcę zezwolić itd. ale po tym też nic się nie dzieje. Nie wiem co jest tego przyczyną. Pisałem o tym już dawno na innym forum, ale tam nie uzyskałem rozwiązania, a od pół roku nikt nie podejmuje tam tego tematu." Liczę na pomoc. Kolega chciałby pograć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim nie widzę nic o chyba podstawowej czynności, niech przeinstaluje Steama najpierw (wgra aktualizację na nowo itp.).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypadało by sprawdzić czy usługa steama jest załączona (jest bodajże wymagana do działania aplikacji), "wygooglać", spróbować odinstalować obecną wersje i ściągnąć nową, a najlepiej napisać do supportu może i poczeka tydzień, ale pewnie podsuną mu możliwe problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość RMS_84

Ja miałem problemy ze steam na nowych kompilacjach Windows 10 tzn usługa się uruchamiała ale proces steam.exe już się nie zamykał i co ciekawe nawet Windows nie mógł się zamknąć tylko ciągle stał na "Trwa zamykanie systemu Windows". Nie wiem czy to wina klienta steam czy Windows 10 ale od jakiegoś czasu problemu już nie ma. Może u autora jest podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Menedżer zadań (ctrl + shift + esc) - szczegóły - znajdź steam.exe - ppm - zakończ zadanie. A następnie niech kolega jeszcze raz uruchomi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość RMS_84

Menedżer zadań (ctrl + shift + esc) - szczegóły - znajdź steam.exe - ppm - zakończ zadanie. A następnie niech kolega jeszcze raz uruchomi.

 

Tylko wiesz że czasami nie da się zamknąć danego procesu bo pomimo wybranie "Zakończ proces" i "Zakończ drzewo procesów" nic się nie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zły dział. O sprawy dotyczące Steama należy pytać w temacie dotyczącym Steama (oczywista oczywistość), a ten jest w poddziale Gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...