Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Rayso

Drukarka do 300zł

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, szukam drukarki ew, urządzenia wielofunkcyjnego (bardziej mi na tym drugim zależy) do około 300 zl ale najlepiej aby była jak najtańsza. Drukarka bedzie używana sporadycznie raz na jakiś czas wiec dlatego nie chce niewiadomo czego tyko prostego urządzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli sporadycznie to tylko drukarka laserowa, tusz lubi zasychać i wtedy masz problem.

Chyba że zależy Ci na druku kolorowym to wtedy tusz jest tańszy.

 

Osobiście mam od 3 lat Brother DCP-L2520DW, drukuje sporadycznie i nadal działa idealnie. Niedawno toner wymieniłem i płaciłem tylko 32zł, czyli jak za darmo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja od siebie mogę polecić takiego HP, mam od nich drukarkę od paru dobrych lat, przydaje mi się sporadycznie, ojcu dużo częściej do pracy i naprawdę jest niezawodna :)

https://mediamarkt.pl/komputery-i-tablety/urzadzenie-wielofunkcyjne-hp-deskjet-ink-advantage-3785?gclid=Cj0KCQiAlIXfBRCpARIsAKvMany8QUnxdNAsqWpTaN6nSOciDLQ1gUFPG0XrC2qGhKeGaWV_lCR3JA8aAq0LEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, szukam drukarki ew, urządzenia wielofunkcyjnego (bardziej mi na tym drugim zależy) do około 300 zl ale najlepiej aby była jak najtańsza. Drukarka bedzie używana sporadycznie raz na jakiś czas wiec dlatego nie chce niewiadomo czego tyko prostego urządzenia.

Też jestem zdania że to drukowania sporadycznego to lepszy laser, za taką kasę to niestety żadnego brothera nie znajdziesz bo najtańszy wielofunkcyjny to koło 400 zł ale za to miałbyś na pewno dużo zamienników do wyboru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem zdania że to drukowania sporadycznego to lepszy laser, za taką kasę to niestety żadnego brothera nie znajdziesz bo najtańszy wielofunkcyjny to koło 400 zł ale za to miałbyś na pewno dużo zamienników do wyboru

A polecasz może jakieś? W sumie ta stówkę jestem w stanie dołożyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://allegro.pl/artykul/piec-najlepszych-drukarek-atramentowych-do-300-zl-56897 , [Link jest blokowany przez stronę]

 

 

Ten drugi link nie działa . /wiadomosc/ranking-drukarek-laserowych-2018-top-10-najlepszych-modeli/1208/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za coś koło 400 zł masz Brother DCP-1512E, na pewno zamienników do tego modelu znajdziesz pełno, z lepszych to activejet polecam. Minus urządzenia braki wifi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba się na pewno zastanowić nad wifi, ja bez wifi sobie nie wyobrażam drukarki bo jednak nie jest się uwiązanym kablem, jak chodzę z laptopem to drukuję z każdego miejsca w domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...