Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ashow

zakup ps4 pro

Rekomendowane odpowiedzi

Poczekaj na black friday. Co prawda u nas za pół darmo nie dostaniesz, ale zawsze stówkę taniej czy jakaś grę dorzucą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to jeszcze 3 tygodnie ;) A co sadzisz o tej co Ci wyslalem. Bo nie wiem nawet czym te modele sie roznia CUH-7002B. A daja jeszcze gierke dla ktora wlasciwie chcialem kupic ps4 no nie liczac jeszcze god of war i rdr2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To TYLKO 3 tygodnie, nic Cię w tym czasie nie ominie, ja bym czekał :)

 

A jeżeli już zależy Ci na natychmiastowym kupnie to ten co wysłałeś jest jak najbardziej w porządku, więc można brać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zobaczymy, moze poczekam. Jesli sie trafi cos okazyjnego nawet uzywka to najwyzej kupie. Znalazlem za 1600 nowa limited edition z God of War 4. Moze warto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zobaczymy, moze poczekam. Jesli sie trafi cos okazyjnego nawet uzywka to najwyzej kupie. Znalazlem za 1600 nowa limited edition z God of War 4. Moze warto

No jeżeli chcesz żeby ładnie wyglądała to chyba warto, sam musisz sobie na to odpowiedzieć, czego oczekujesz od konsoli i tyle :)

 

Dodatkowo GoW to świetna gra ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przemysle. W 2017 kosztowala z tego co widze nawet 1450 wiec w tym licze ze moze na 1300 byla by nawet to warto czekac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przemysle. W 2017 kosztowala z tego co widze nawet 1450 wiec w tym licze ze moze na 1300 byla by nawet to warto czekac.

Tak jak mówię, jak najbardziej warto poczekać, za to co zaoszczędzisz masz gierkę/gierki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz kupować PS4 PRO to polecam jedynie CUH7200, jest to najnowsza poprawiona wersja pod względem chłodzenia i prawdopodobnie cewek więc nie wydaje niepokojących dźwięków w porównaniu do reszty starszych modeli. Ja taki model właśnie zakupiłem i jestem zadowolony. Cisza i spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w ten black friday kupie na spokojnie czy to bedzie zakup typu kto pierwszy ten lepszy i wszyscy rzucą sie jak dzik w mlode ziemniaki :)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo, bo polskie promocje na BF to zwykle "pic na wodę fotomontaż" - ceny są często podwyższane przed i "niby" obniżane w BF, a naiwniaki łykają to jak młode pelikany. A prawdziwie przecenionych towarów i prawdziwych promocji jest mało i często 1-2 sztuki (tak było w zeszłym roku w X-komie - zrobili hype, że iPhony będą super tanie, jak ludzie im wbili to zatkali serwery, zaś jak te sie odetkały, to okazało się, że były chyba 2 sztuki tych tanich iPhone'ów). Tak więc, moim zdaniem, niepotrzbnie się nastawiasz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie dzieki za odpowiedz, tak myslalem Polska probuje nasladowac USA ale srednio im to wychodzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz kupować PS4 PRO to polecam jedynie CUH7200, jest to najnowsza poprawiona wersja pod względem chłodzenia i prawdopodobnie cewek więc nie wydaje niepokojących dźwięków w porównaniu do reszty starszych modeli. Ja taki model właśnie zakupiłem i jestem zadowolony. Cisza i spokój.

Najnowsza to CUH-7216B a nie 7200.

 

Nie wiadomo, bo polskie promocje na BF to zwykle "pic na wodę fotomontaż" - ceny są często podwyższane przed i "niby" obniżane w BF, a naiwniaki łykają to jak młode pelikany. A prawdziwie przecenionych towarów i prawdziwych promocji jest mało i często 1-2 sztuki (tak było w zeszłym roku w X-komie - zrobili hype, że iPhony będą super tanie, jak ludzie im wbili to zatkali serwery, zaś jak te sie odetkały, to okazało się, że były chyba 2 sztuki tych tanich iPhone'ów). Tak więc, moim zdaniem, niepotrzbnie się nastawiasz...

Tak i nie. Aktualnie nie kupi nic taniej niż w czarny piątek. Na pewno za 1500 zł nie kupisz PS4 Pro ale stówkę się może uda wyrwać. Kolejne promo może być na mikołaja/gwiazdkę, więc warto czekać aktualnie ceny są na tyle wysokie, że może być tylko taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj czytałem na niemieckim portalu że na święta wychodzi nowy model który nie rozpędza tak wiatraków jak w obecnym modelu.

Ja bym poczekał.Moja pro podczas grania w rdr2 lewituje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie zalezy ktory model bo ten najnowsze z rdr2 to 1900 trzeba dac ale za starsze modele nr cu 7116b to juz za 1500-1600 kupie. Kwestia tego czy zostal az tak zmieniony ze wart jest swojej ceny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najnowsza to CUH-7216B a nie 7200.

 

 

z tego co czytałem to właśnie oznaczenie generacji / serii jest 7200 a to co jest napisane po 72 to są oznaczenia regionalne + chyba czy to golas czy bundel z grami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś mi się obiło o uszy, że najnowsza rewizja PROsiaków jest cichsza, ale za to ma trochę mocniej się nagrzewa (około 5 stopni).

 

Mój egzemplarz (kupiony w listopadzie 2017) nie hałasuje, ogrywałem na nim kilka tytułów w na TV 4k (HZD, ME:A, Uncharted 4 i W3).

 

Inna sprawa, że odkurzam go raz na tydzień + jest nieco zmodowany - "dokleiłem" 6 gumowych nóżek (po 4cm wysokości) oraz zapewniłem mu swobodny przepływ powietrza z każdej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupilem ps4 za niecale 1400 mi sie udalo wiec jestem zadowolony. Ma pol roku model 7116 z kilkoma tytuami. Gram teraz w god of war 3 i musze powiedziec ze mimo iz na Pc chodzi mi wszystko na full to nic nie zastapi wygody rozwalenia sie w lozku z padem. Mam pytanie jak sprawdzic baterie w padzie naladowanie i jak wlaczyc wiedzmina w 4k jak nie ma nic w opcjach. Jak wychodzi sie z gier. Ja wciskam ps i daje zamknij aplikacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin ma 4K po najnowszej aktualizacji, aby być pewnym wejdź w ustawienia obrazu w konsoli i sprawdź czy leci sygnał 2160p, włącz sobie opcje Turbo czasem daje dobrego kopa w starszych tytułach 1080p. poziom naładowania baterii w padzie wyświetla Ci się jako info w lewym górnym rogu na ekranie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ponownie. Nie chcialem zakladac kolejnego tematu wiec napisze tutaj. Aktualnie gram w rdr2,fortnite i tutaj juz troszke ciezko bez sluchawek. Co byscie polecili zakupic. Sluchawki z mikro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...