Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Todis

QPAD MK-30 Pro Gaming

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś orientuje się jak tutaj rozwiązana jest sprawa mechanizmu długich klawiszy.

Czy jest tylko 1 switch i ten badziewny drucik czy raczej są półswitche po bokach np klawiszu spacji i innych dłuższych klawiszach tak jak na tym foto ?

 

http://www.test-gear.pl/wp-content/uploads/2015/10/cougar-700k-6x.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

promka na xkom sie zaczela? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

promka na xkom sie zaczela? :D

 

I jeszcze szybciej skończyła :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeden switch i drucik

 

beznadziejne to nie jest, zależy kto jak to zaimplementuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to chodzi że na blue.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem tą klawiaturę i powiem szczerz, ze pracuje się na niej bardzo ok. Wkurza to durne podświetlenie ale łatwo to wyłączyć, tyle, że klawiatura nie ma pamięci i nie ma do niej oprogramowania. W związku z tym przy każdorazowym włączeniu komputera po przerwie w pracy od nowa muszę wyłączać to podświetlenie bo klawiatura zwyczajnie nie pamięta poprzednich ustawień.

 

Jedna rzecz mnie nurtuje. W instrukcji jest napisane, że by aktywować lub dezaktywować klawisz Windows trzeba wcisnąć go razem z przyciskiem FN.

https://postimg.cc/WFXJ3pbX

U mnie to nie działa, od początku funkcja win jest zablokowana (switch w sensie mechanicznym pracuje prawidłowo) jednak po jego wciśnięciu nie ma żadnej reakcji w systemie.

Próby aktywacji kombinacją klawiszy win + FN także nic nie daje.

 

Może ktoś ma tą klawiaturę i sprawdzi u siebie jak to działa lub nie działa. Klawisz FN sprawny na 100% bo jego wciśnięcie wraz z innymi klawiszami pozwala przełączać podświetlenie w różne tryby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...