Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

smiglo83

Obduowa do montażu chłodnicy AiO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Potrzebuje pomocy w wyborze nowej obudowy. Na chwilę obecna mam Panteksa P400 TG. Poszedłem we wszechobecne RGB i mam juz elementy konieczne do budowy komputera. Tylko z moim pomysłem na to kłuci sie brak możliwości montażu chłodnicy Krakena x61 na topie obudowy.

 

W związku z tym zwracam się o poradę przy wyborze nowej obudowy, która musi spełniać kilka moich kryteriów:

 

- możliwość bezproblemowego montażu Krakena x61 na topie obudowy

- front z siatki mesh lub innego materiału gdzie będzie widać Enermaxy TB RGB :-)

- cena fajnie jakbym zmieścił się w 400 max 450 zł.

 

Znajdę taką obudowę dla siebie? Ktoś może ma spełniająca moje kryteria i może się podzielić wrażeniami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SilentiumPC Aquarius X70T - dobra, szerowka, przewiewna obudowa z ledami magnetycznymi w zestawie i pilotem ;) mozliwosc montazu AiO na froncie i na topie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze że ten Aquariux X70T wygląda biednie w porównaniu do mojego obecnego Phanteksa.

W czasie poszukiwań wpadł mi w oko kolejny Phanteks, ale wersja Enhtoo Pro M.

Ktoś może się wypowiedzieć na temat tej obudowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Enthoo Pro M to fajna skrzynka, całkiem nieźle wykonana i dosyć przewiewna. W tym hajsie jest ok.

 

Zerknij sobie jeszcze na Cooler Master MC500P czy Cougar Panzer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze że ten Aquariux X70T wygląda biednie w porównaniu do mojego obecnego Phanteksa.

W czasie poszukiwań wpadł mi w oko kolejny Phanteks, ale wersja Enhtoo Pro M.

Ktoś może się wypowiedzieć na temat tej obudowy?

 

biednie? pod jakim względem. sam mam Phanteks p400 TG i uważam, że to bardzo dobra obudowa, ale wentylacja pozostawia wiele do życzenia. Podczas grania szkło nagrzewa się dosyć mocno, temperatury karty i procka na AiO okolo 75 stopni podczas grania..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biednie? pod jakim względem. sam mam Phanteks p400 TG i uważam, że to bardzo dobra obudowa, ale wentylacja pozostawia wiele do życzenia. Podczas grania szkło nagrzewa się dosyć mocno, temperatury karty i procka na AiO okolo 75 stopni podczas grania..

 

Ja problemu z nagrzewającym się szkłem nie mam w ogóle. Sprawdź może u Ciebie coś nie tak jest z pracą wentylatorów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...