Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

TroLLu

Monitor 27" do 900 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Ze wzgledu iż AOC Q3279VWFD8 nie zmiesci mi sie na biurku, poszukuje monitora 27 cali, wymagam:

-Freesync

-Najlepiej IPS, ale VA nie pogardze, byle nie TN

-75 Hz, wiecej nie potrzebuje.

-Musi byc dostepny w mediaexpert

Do 900 zl, nie chce dokladac chyba ze jakies groszowe sprawy zamykajace sie w 100 zl.

 

Jeszcze w gre wchodzi 21:9 LG 29UM58. Niby spelnia wszelkie wymagania, ale rzetelnych testow tego monitorka znalesc sie nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukałem dla siebie i mialem 24" monitor LG 24mp59g, którego oddałem i nie polecam (widoczne pionowe paski na matrycy). Oglądałem tego 29um58 w sklepie i niestety kiepsko, jeżeli już panoramiczny to duzo wiekszy, bo ten to się wydaje malutki(jezeli chodzi o wysokosc).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.mediaexpert.pl/monitory-led/monitor-iiyama-gb2530hsu-b1,id-1143503 (Monitor IIYAMA GB2530HSU-B1) albo (Monitor DELL U2417HWh) a zobacz sobie ten, akurat teraz IIYAMA jest na promocji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acer K272HULDbmidpx ale ma tylko 60 Hz i nie ma FreeSync, ma za to ekran 1440p 10bit(pewnie 8bit + FRC).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

F5

 

czekamy na cud ;]

 

F5

 

F5

 

F5

 

IPS 75Hz 27" FreeSync

 

F5

 

F5

 

F5

 

2020 rok..

 

F5

 

F5

 

ciągle nic takiego nie wyszło

 

F5

 

F5

 

A może by tak kupić biurko? :)

 

F5

 

F5

 

Kupiłem biurko i nie ma nic lepszego od tego AOC w tak śmiesznej cenie :E

 

https://cenowarka.pl/acer-rg0-rg270bmiix-um-hr0ee-005-a1788011.html?hloc=pl

https://cenowarka.pl/acer-be0-be270uabmipruzx-um-hb0ee-a08-um-hb0ee-a11-a1537502.html?hloc=pl

https://cenowarka.pl/acer-be0-be270ubmjjpprzx-um-hb0ee-013-a1537332.html?hloc=pl

 

 

Chyba, że FHD :D

https://cenowarka.pl/acer-rg0-rg270bmiix-um-hr0ee-005-a1788011.html?hloc=pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio po tygodniu z tym Aoc proponuje większe biurko . Ja u siebie przy biurko 120cm musiałem wymyślić patent na głośniki :

 

 

 

 

aoc%20biurko_zpsb7vl2ouy.jpg

 

 

koszt noga z Ikea za 10zł + ścinek starej półki

 

 

 

Biurko i tak do wymiany ale monitor mam już dziś i jest mega :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biurko z iyska ? :D Też je miałem.. najlepsze z najtańszych.

 

Wnęka aż się prosu o customowy blat wiszący w powietrzu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy urządzaniu nowej chaty od zera przytulenie go w promocji za 115zł było fajne.

Minęły jednak 3 lata, mam kasę tylko nie mogę się zdecydować co robić...

 

Wnęka ma 148cm i tylko 30cm głębokości.

Ogranicza mi to wybór biurka- pewnie skończy się na blacie kuchennym i nogach lub Ikea Bekant 140x60 (które średnio mi się jednak podoba)

 

Wieszanie chyba ma średni sens bo i tak muszę je z przodu podeprzeć poza tym ktoś mi musi zdemolować ścianę dziurami ;-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BenQ EW277HDR robi 75hz w customowej rozdzielczości.

Z wymaganych nie ma freesync, ale 8bit+frc i neizłe pokrycie sRGB. No i 'HDR' przy 60hz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BenQ EW277HDR robi 75hz w customowej rozdzielczości.

Z wymaganych nie ma freesync, ale 8bit+frc i neizłe pokrycie sRGB. No i 'HDR' przy 60hz.

 

Ale to 1080p i średnio chciane VA ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio ja bym brał tego 31,5"

Przeszedłem się wprost z 27" i aż tyle więcej miejsca nie zabiera w poziomie.

Gorzej jak komuś brakuje miejsca na wysokość albo musi mieć Vesę to wtedy fakt lipka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatecznie kupilem msi optix mag241c za 900 zl, zrezygnowalem z cali na rzecz Hz, do zamkniecia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Z tego co czytam w specyfikacjach to nie ma wi-fi. Trzeba dokupić jakiś dodatkowy moduł ale w sklepie nie widzę tej opcji. @Caps - no właśnie wyczytałem, że 7900 bez X jest minimalnie mniej wydajny ale za to chłodniejszy i mniej prądożerny. Stąd ta decyzja.
    • 900mv/2600mhz scrashowalo, wiec zrobilem 900mv/2550mhz/+1550mhz bo na 1600 juz sie wysypalo. Stracilem okolo 2-3% wydajnosci, zysk 40 watow i karta 59/60stopni.
    • nie wiem czy warto. LG zrobiło z tego monitora łódkę.
    • Ale zdajesz sobie sprawę, że przez te kilka lat, tak czy inaczej ruch się zwiększył i korki też by wzrosły. Druga sprawa, to nie bardzo łapię połączenia prezydenta miasta z budową infrastruktury kolejowej. Linia należy do PLK, bo samorząd nie dał rady jej przejąć. Z tego co wiem województwo się do inwestycji przywrócenia ruchu dołożyło, Wrocław raczej nie (może jakieś poboczne kwestia wokół przystanków na jego terenie). Jeżeli zrezygnowano z wiaduktów/tuneli, to pewnie cięli koszty. Tutaj jedyna słabość prezydenta może być taka, że za słabo walczył lub wcale nie walczył o nie. Patrząc na mapę, to nie bardzo jest jak. Wojszyce, Ołtaszyn to domki i niska zabudowa, nie ma tam żadnej rezerwy terenowej, a puszczanie na około i po obrzeżach nie ma sensu. Braki rezerw, to nie są błędy jednej kadencji, to zaległości sięgające kilku dekad, czasu planowania tych dzielnic. Także ewidentne zaniedbania Sutryka, to jeżeli w ciągu ostatnich lat nie zaczął chociaż planowania co z tym fantem zrobić, jeżeli były plany i ich nie wdrożył lub chociaż nie rozpoczął wdrażania. Kolejna sprawa, to korki na tych ulicach nie są wyłącznie tworzone przez mieszkańców Wrocławia, to też masa ludzi dojeżdżających do miasta. Tutaj kolej może wiele usprawnić, co dosyć dobrze widać na linii z Kłodzka, ile osób rano dosiada się na kolejnych stacjach (gdzieś do Strzelina jest w miarę pusto, potem coraz gęściej). Przypuszczam, że na linii ze Świdnicy wcale tak kiepsko z obłożeniem nie jest, a z czasem na pewno się poprawi. Ile kilometrów będzie jeszcze ok? Nie każda wioska wzdłuż kolei ma przystanek, a nawet jak ma to wcale nie znaczy, że jest blisko.
    • Kto poleci jakieś fajne słuchawki z łącznością jak w temacie ale, żeby miały wymienne gąbki/skórki ? Na pałąku, dość duże, zakrywające w całości uszy do 500pln. Nie jestem audiofilem, do grania głównie i oglądania filmów. Jak będzie potrzeba można zrezygnować z połączenia jack. Wszystkie co do tej pory miałem pokruszyły się, poprzecierały i albo wymiana nieopłacalna albo w ogóle nikt nie przewidział wymiany. A mam na kablu około 15 letnie creativea na gąbeczkach, używane codziennie i nic ale to nic się z nimi nie dzieje, czyli, że się da. Z góry dzięki
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...