Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

11thjuly

[Szukam] Drukarka - skaner - ksero

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim ;)

 

Poszukuję urządzenia wielofunkcyjnego (drukarka, ksero, skaner), które spełnia następujące wymagania:

- przeznaczona do niezbyt częstego użytku domowego (sporadyczne wydrukowanie kilku stron, zrobienie ksero czy skanu)

- druk czarno-biały i kolorowy w przyzwoitej jakości

- możliwość druku mimo braku jednego tuszu i możliwość wymiany tylko jednego tuszu, a nie od razu wszystkich

- fajnie gdyby miała WiFi (ale nie musi)

- cena do max 400-500 zł.

 

Nie ma dla mnie znaczenia, czy będzie ona atramentowa, czy laserowa ani ilość drukowanych stron na minutę. Najistotniejsze jest, że drukarka będzie używana od czasu do czasu i nie chciałabym, żeby podzieliła los moich poprzednich drukarek, które przez zbyt rzadkie używanie zasychały i nadawały się do wyrzucenia. Ważne są też koszty eksploatacji, bo nie zamierzam korzystać z zamienników tuszy, więc dobrze by było, żeby cena oryginalnych nie zwalała z nóg.

 

Bardzo proszę o wszelkie sugestie i z góry za nie dziękuję. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, Twoje oczekiwania moim zdaniem są niemożliwe do zrealizowania.

 

Sporadyczne drukowanie to tylko laserowa, skoro ma być kolorowa to droga a i jeśli mają być tylko oryginalne tusze/tonery to drogo podwójnie.

 

Osobiście nigdy nie kupiłem oryginalnych tuszów a teraz toneru, zwyczajnie jest to nieopłacalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Zgadzam się z opinią powyżej, że Twoje oczekiwania będzie trudno spełnić, ponieważ atramentówki mają to do siebie, że wymagają regularnego używania. Kolorowa laserówka to niestety koszt od 1000 do 1200 zł, więc odpada.

 

Mogę Ci polecić drukarkę atramentową, która posiada skaner, ksero, WiFi i 2 zbiorniki, dzięki czemu można drukować nawet jeśli jeden z nich jest pusty. HP DeskJet Ink Advantage 3835 mieści się też w Twoim budżecie, ale pamiętaj, to wciąż atramentówka, więc staraj się min. 1 raz w tygodniu coś wydrukować.

 

Pozdrawiam, mam nadzieję, że sprzęt przypadnie Ci do gustu

- Rudy z DrTusz.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...