Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

MeTjU91

Zmiana dostawcy pytanie o sprzęt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szukałem na forum mało się dowiedziałem , jestem na etapie zmiany dostawcy internetu , do tej pory korzystałem z Neostrady tp później Orange i końcu rozwiązuje z nimi umowę , od pewnego czasu jest konkrety dostawca światłowodu oni korzystają ze sprzętu "DOSAN" i do tego chcę kupić router ale nie mam pojęcia jaki , mówili że router musi mieć port wan 1gb/s 10/100/1000 bo mają światłowód 100mb/s symetryczny czy coś w tym stylu od siebie chciałbym aby router miał niezły zasięg wifi . Czego mam szukać w granicach 200-250 zł . Z góry dziękuje za pomoc .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt o którym piszesz to Dasan,a router zerknij na Asusa AC 1200G +,ten router spełnia wymagania,niestety jest droższy,około 300 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak musi być do 200 zł to może jeszcze być ROUTER TP-LINK AC1200 (biały ARCHER C5 v4). Zwłaszcza WiFi na 5GHz chodzi bardzo dobrze, moim zdaniem nawet ciut lepiej jak na ASUSIE RT-AC1200G+ (stwierdzone organoleptycznie w kilku własnych pomiarach). Na 2,4GHz role sie odwracają. ASUS ma tez bardzo dobry interface ale tego TP-Linka, który ma już nowe - graficzne menu, też da się ogarnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

totolink 3002ru - 250Mbit bez problemowo obslugiwal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...