Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

cliq

Router do 30 mb/s

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Potrzebuję jakiegoś prostego routera, który uciągnie 30 mega. Teraz mam starego Netgear WGR 612, ale on potrafi wyciągnąć max 15 mega. Z tego co widzę to trzeba routera o standardzie z N. Teraz mam G. Do 100 zł dam radę coś wyrwać?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam używam obecnie takiego:

 

https://www.tp-link.com/pl/products/details/cat-9_TL-WR841N.html

 

Moge go śmiało polecic działa bez zarzutu, jest stabilny, nie zrywa, Wifi równiez działa dobrze (2 smartfony, TV i laptop) do tego jeszcze stacjonarny po wanie i PS4 Pro, równiez podpięte kablem sygnał mocny. Równiez mam neta 30 mega chociaz w nocy to czasem i ponad 40 jest. Więc do 100 zł myśle ze nic lepszego nie znajdziesz a ten Ci w zupełności powinien wystarczyc. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Znajomy z pracy również polecał tplinki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie będziesz zwiększał prędkości neta to oczywiście że wystarczą podane routery.Jeśli będziesz chciał mieć szybszy ponad 100Mbit/s to wtedy ponownie będziesz musiał zmieniać router na inny.Powyżej 100 zł kupisz już routery 1Gbit/s oraz obsługą ac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

totolink 3002ru - kosztuje ponad 100 zl ale w razy zwiekszenia predkosci obsluzy w moim przypadku 250Mbit, ma gigabitowe porty co przy przesylaniu po kablu robi robote i zasieg ma dobry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...