Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Minciu

Najlepsze Produkty 2018

Rekomendowane odpowiedzi

Na co mamy tam głosować?

 

Marka roku, jest Intel i NVIDIA a nie ma AMD ?

 

W grach nie widzę Fortnite ? Ktoś ma jakiekolwiek wątpliwości że to właśnie Fortnite jest grą roku 2018?

 

W komponentach jest i9-9900K nie ma Ryzen 2700x. Karta graficzna to najbardziej awaryjna karta ostanich lat RTX2080TI.

 

 

Jak dla mnie to lipa. Nie mam zamiaru brać udziału w czymś, co później powie oficjalnie, że Intel i NVIDIa są marką roku deklasująć AMD w tym temacie. Albo że i9-9900K z najbardziej przewaloną ceną roku jest lepszy od Ryzena 2700X. Gra roku bez największego tytułu ?

 

Lipa straszna.

 

Postarajcie się bardziej w przyszłym roku. Bo jak na razie to w paru miejscach zagłosowaliście za nas :D

 

 

Plebiscyt jest dwuetapowy. W pierwszym etapie czytelnicy i redaktorzy serwisów PCLab.pl, KomputerSwiat.pl, AGDLab.pl i Technologie.onet.pl stworzyli listę 144 produktów, które cechuje szczególnie wyjątkowa funkcjonalność i możliwości. To urządzenia, aplikacje i rozwiązania technologiczne, które są najlepsze w swojej kategorii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kotopsokot

Marka roku: Huawei, Honor, Oppo, OnePlus, LG, Amazon - za co (zwłaszcza OnePlus, który wypuścił 1 przeciętnego smartfona...)? Intel - za rekordową ilość wpadek w tym roku? nVidia - za nieudaną premierę RTXów? Samsung - bo? Apple - też nie pokazali nic niezwykłego akurat w tym roku.

Jeśli chodzi o podzespoły, to powinno być moim zdaniem na iście AMD.

W innych kategoriach tez jakieś żarty, mam wrażenie że produkty niektórych firm staraliście się wepchnąć na każdej możliwej kategorii na siłę (m.in. Huawei, Honor).

Powinniście się wstydzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...