Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Deementor

ultrawide monitor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jako, że mój wieloletni monitorek już nie jest tak dobry jak kiedyś :P postanowiłem poszukać czegoś nowego, wychodząc z założenia, że kupuje się dobry monitor raz na długi czas. Podzespoły mam zamiar wymieniać zaraz po nowym roku więc na tą chwilę chyba nie są takie ważne choć celuję coś od AMD :) Mój budżet określam na +-4000 zł. Poszukałem troszkę i zainteresowały mnie modele:

ASUS ROG STRIX XG35VQ - ogólnie znalazłem pozytywne oceny, jednak wyczytałem iż dany model nie jest idealny w kwestii jakości matrycy i jej funkcji

Acer XR382CQKBMIJQPHUZX - ciekawy monitor posiadający wiele plusów, choć ten rozmiar :o

Głównie to uwielbiam oglądać filmy/seriale, od czasu do czasu grywam w różnego rodzaju gry(nie kompetytywne). Z góry dziękuję za udzieloną pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok ok a gdybym porównywał ASUS ROG STRIX XG35VQ z Acer XR2 XR342CKPBMIIQPHUZX.

Obie propozycje wyglądają ciekawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XR2 za 2800zl IPS zamiast okolice 4tys jak dotychczas. Myślę że nie ma co porównywać. Jak chcesz VA to bierz 34" na matrycy Samsunga zamiast 35" na matrycy AUO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...