Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

SFrog

Monitor do gier i pracy, maks 4000pln

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam monitora do pracy i gier. Parametry zdefiniowałem tak:

 

matryca IPS,

27 cali,

rozdzielczość QHD(2560 x 1440),

najlepiej g-sync, bo karta nVidii

 

Nie chcę 4k (widziałem na 27 calach i nie podobało mi się), nie chcę panoramy, bo nie mam miejsca na biurku.

 

Po przeczytaniu masy recenzji na razie na tapecie jest: ASUS ROG Swift PG279Q

 

Czy ktoś poleca inny warty uwagi model?

 

Maksymalny budżet: 4 tys. pln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asus PG279Q ROG Swift

 

Acer XB271HU bmiprz

 

AOC AG271QG

 

ViewSonic XG2703-GS

 

Wszystkie mają tą samą matryce - różnią się tylko elektroniką, obudową i kontrolą jakości w fabryce.

No i na Asusa i ViewSonic jest 3 lata gwarancji .

 

Co byś nie wybrał, jak trafisz dobrą matrycę to będziesz zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja brałbym ROG'a, szczególnie jeżeli masz odpowiedni do tego komputer (osiągający te 160FPS) to naprawdę będziesz BARDZO zadowolony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asus PG279Q ROG Swift

 

Acer XB271HU bmiprz

 

AOC AG271QG

 

ViewSonic XG2703-GS

 

Wszystkie mają tą samą matryce - różnią się tylko elektroniką, obudową i kontrolą jakości w fabryce.

No i na Asusa i ViewSonic jest 3 lata gwarancji .

 

Co byś nie wybrał, jak trafisz dobrą matrycę to będziesz zadowolony.

 

No niestety pomimo dosc wysokiej ceny o tym czy bedziesz zadowolony z zakupu zadecyduje szczescie tzn jak trafisz dobra matryce + masz dobrego kompa to nie ma chyba lepszego zestawu w chwili obecnej do grania na pc tzn +100 fps + IPS + Gsync robia robote i wrazenie.Pamietaj tez o tym ze nie wszystkie gry dobrze skaluja sie do rozdzielczosci 2k. Ja oczywiscie mialem pecha bo nie dosc ze mialem w pierwszej matrycy fatalne backlighty to jeszcze mialem cos w rodzaju wypalonego piksela.Po wymianie jest juz duzo lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawa to kupić w dobrym sklepie, który nie robi problemów przy zwrotach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam że po lekturze forum tego asusa - anulowałem zamówienie - masakra ile baboli jest w tym monitorze - i jak wiele może się wydarzyć w czasie jego użytkowania. Posty z samymi problemami .

 

Forum asusa

 

Poza tym ten monitor ma bardzo agresywną powłokę antyodblaskową co powoduje mniejszą ostrość - tekstu. Dobry do gier ale do pracy to już nie bardzo.

 

Predatora nigdzie nie ma tylko w x-com ale tam ponoć kiepskie sztuki. Viewsonic tylko w jednym sklepie i jedna sztuka - strach brać. AOC ponoć odpady matrycowe po Acer .

 

Też mam zagwozdkę co kupić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam że po lekturze forum tego asusa - anulowałem zamówienie - masakra ile baboli jest w tym monitorze - i jak wiele może się wydarzyć w czasie jego użytkowania. Posty z samymi problemami .

 

Forum asusa

 

Poza tym ten monitor ma bardzo agresywną powłokę antyodblaskową co powoduje mniejszą ostrość - tekstu. Dobry do gier ale do pracy to już nie bardzo.

 

Predatora nigdzie nie ma tylko w x-com ale tam ponoć kiepskie sztuki. Viewsonic tylko w jednym sklepie i jedna sztuka - strach brać. AOC ponoć odpady matrycowe po ASUSIE .

 

Też mam zagwozdkę co kupić

Skoro ROG Cię nie przekonał, moim drugim wyborem byłby wymieniony przez Ciebie wcześniej AOC AG271QG, sprawdź go sobie, bo też jest naprawdę warty uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acer XB271HU bmiprz - Najlepsza cena aktualnie 2600 i najlepsza matryca z nowszej rewizji.

 

 

ViewSonic XG2703-GS - Bardzo chwalony za jakosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...