Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Slodziak_Pl

Obudowa z oknem po prawej stronie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam obudowy (koniecznie białej)

Z oknem po prawej stronie. Coś na wzór NZXT H500, tylko jak juz mówiłem okno musi być po prawej stronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę lipnie wyglądają takie obudowy. Wyglądają jakby wziął normalną obudowę i postawił ją do góry nogami. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem też obudowy w których płyta leży poziomo, co sądzicie??

To wszystko zależy od miejsca w którym będzie stać, ja tam się ciesze ze mam szkło po lewej stronie(PC stoi po mojej lewej od monitora), bo mi się żadne światło w monitorze nie odbija, nic nie odwraca mojej uwagi, od gier, filmów etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wszystko zależy od miejsca w którym będzie stać, ja tam się ciesze ze mam szkło po lewej stronie(PC stoi po mojej lewej od monitora), bo mi się żadne światło w monitorze nie odbija, nic nie odwraca mojej uwagi, od gier, filmów etc.

Obudowa będzie stać również po lewej stronie od monitora, ale zależy mi jednak żeby te podzespoły było widać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obudowa będzie stać również po lewej stronie od monitora, ale zależy mi jednak żeby te podzespoły było widać .

Bedzie widać, tylko z drugiej strony, :E Teraz pytanie, komputer ma służyć do użytkowania, czy wlepiania oczu w jego zawartosć? Bo jak to pierwsze, to zobaczysz ze Ci te światełka jeszcze bokiem wyjdą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak planujesz w środku jakies ledy to stawianie obudowy z oknem na poziomie monitora jest mocno rozpraszające, a agresywne światło ledowe uszkadza wzrok. To nie jest dobry pomysł. Chyba ze bez ledow to ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie planuje ledów, bo ich po prostu nie lubię. Ale nie zmienia to faktu, iż mój pc, którego będę składać będzie cały biały i to najzwyczajniej wygląda spoko. Wracając do tematu jeśli macie jakieś propozycje to proszę o linki lub nazwy produktów. Choć jak sobie tak myślę to trzeba będzie zrobić małe przemeblowanie w pokoju, aby pc mógł stać po prawej stronie od monitora :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak planujesz w środku jakies ledy to stawianie obudowy z oknem na poziomie monitora jest mocno rozpraszające, a agresywne światło ledowe uszkadza wzrok. To nie jest dobry pomysł. Chyba ze bez ledow to ok.

Agresywne tak ale jak okno jest hmmm...dymione lub przyciemnione to nie rozprasza...sam tak mam w obudowie z siga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...