Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Devilwrath

Reinstalacja Win 10

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od pewnego czasu mecza mnie ciagle errory Win 10, nie wiem jak je naprawic (event ID 10010 i 10016), dlatego przyszedl czas ma reinstalacje systemu.

 

Prosze o pomoc w znalezieniu porzednego przewodnika ktore drivery skad i w jakiej kolejnosci najlepiej instalowac, np czy sciagac wszystko jak leci z supportu Asrocka do mojej plyty, czy skorzystac z App Shopa itd

Moj system:

Ryzen 5 2600

Asrock x370 gaming x

SSD Crucial Mx500 500Gb M.2,

gtx 1080 ti.

Z gory dziekuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobierasz z strony MS narzędzie do pobierania iso win 10 po czym ładujesz instalke 10 na usb i bootujesz z tego.

Po instalacji windows update wyszuka ci wszystkie sterowniki.Ale od grafiki i tak zainstaluj najnowsze ze strony nvidi lub 399.24 bo te ponoć najlepiej działają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak są dostępne od producenta Twoich podzespołów sterowniki to instaluj te od chipsetu płyty głównej, karty dźwiękowej, sieciowej i graficznej. W sumie najważniejsze to chipset i grafika, reszta może pracować na domyślnych, chyba że np. masz jakiś wymyślny monitor, mysz lub klawiaturę, które w sterownikach mają jakąś konfigurację itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...