Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ledinos1

Okropna wydajnosc w fortnite po zmianie z win7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam otoz problem z wydajnoscia i klatkami w fortnite. Na win 7 mialem bez problemu 120-140 fps nan iskich ustawieniach co pozwalalo na stabilna i plynna gre. Po zmianie na win 10 te fps spadly do 20-30 w porywach do 50... Ponadto czasami mam wrazenie jak by mi lacze lekko urywalo bo potrafi sciagac po 1.8mb a nagle spada do 1mb i na nowo.

 

Moj pc:

 

i3-4130 3.4ghz

gtx 750 palit

8 gb ram 1666 mhz

 

 

Komputer jest bardzo stary, ok 10 letni. Wszystkie sterowniki sa akutalne + komputer jest czyszczony. Optyamlizacja win 10 nie pomogla *wylaczenie tych wszystkich zbednych trackerow i innych opcji). Nie mam mozliwosci wrocic na win7, Czy ma ktos jeszcze jakies pomysly jak wrocic do starej wydjanosci ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) i3 4130 ma pięć lat.

2) Sprawdź co jest obciążone w 100% używając GPU-z + Menedżera zadań, albo programu RTSS z MSI Afterburner w czasie gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) i3 4130 ma pięć lat.

2) Sprawdź co jest obciążone w 100% używając GPU-z + Menedżera zadań, albo programu RTSS z MSI Afterburner w czasie gry.

 

 

cpu: 47%

ram: 50

karta: 40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyłącz tryb gry w ustawieniach systemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość RMS_84

Tak jak mowilem wszystko jest powylaczane.

 

Na bank robisz coś źle bo u mnie gry właśnie działają lepiej na Windows 10 tzn wyraźnie płynniejszy obraz jest i nic nie rwie.

 

PS: Build to 1809 ? masz wyłączone łaty Spectre i Meltdown ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komputer jest bardzo stary, ok 10 letni. Wszystkie sterowniki sa akutalne + komputer jest czyszczony. Optyamlizacja win 10 nie pomogla *wylaczenie tych wszystkich zbednych trackerow i innych opcji). N

 

czym aktualizowałeś sterowniki? czym czyściłeś komputer? czym wyłączłeś trackery? jak aktualizowałes system?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert84MK

Na bank to wina łaty Spectre i Meltdown bo w Windows 10 build 1809 jest domyślnie włączona dla wszystkich cpu i wielu ludzi zauważyło poprawę w fps gry zostały wyłączone fixy Microsoftu. Wzrost wydajności jest od 5fps do nawet czasami 40fps w grach !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...