Skocz do zawartości
Tommy23

YDP Collins i Langenscheidt - uruchamianie bez płyty

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Temat był wałkowany wiele razy według wujka googla. W tym roku jednak coś się zmieniło jeśli chodzi o te słowniki, szczerze mówiąc do tej pory nie znalazłem lepszych choć od data wydania ich minęło tyle lat.

 

Dobrze przechodząc do meritum. Firma YDP w tym roku została przejęta przez inną firmę i niestety ta nowa firma już dała sobie spokój z generowaniem klucz aktywacyjnych do uruchamiania tych słowników bez płyty. Dodam oczywiście, że mam oryginalne wersje tych słowników.

 

Pracuje dużo na tekstach zagranicznych i nie jest wygodne dla mnie zmiana co kilka minut płyty, aby używać jednego bądź drugiego słownika.

I teraz jestem w kropce, bo tworząc obraz płyty i montując wirtualny dysk w deamonie, słowniki krzyczą podczas uruchamiania, że płyta "nie jest oryginalna". Podejrzewam, że płyty są zabezpieczone SECURom-em. Nie wiem jak zemulować to zabezpieczenie. Mam Windows-a 10 i daemon chyba sobie z tym nie radzi. Możecie coś doradzić w tej sytuacji?

 

PS. Strasznie mnie to wkurza, mam oryginalne oprogramowanie, a muszę takie cyrki odstawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wersję 3.03 - ponoć niemożliwa do uruchomienia na Win10. W sieci strzępki informacji.

 

Czy ktoś znalazł pomysł jak odpalić tę wersję na nowszych systemach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wersję 3.03 - ponoć niemożliwa do uruchomienia na Win10. W sieci strzępki informacji.

 

Czy ktoś znalazł pomysł jak odpalić tę wersję na nowszych systemach?

Mam 3.03 i mam głos bez płyty info 3zd@wp.pl :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ... mam ten sam problem co Tommy23.. legalne płyty, zawsze uzyskiwałem ze strony YDP kody aktywacyjne, a teraz - po zmianie komputera - pozostaje mi ciągłe trzymanie płyty CD w napędzie :-( Podobnie jak Tommy23, uważam, że Collins to najlepszy słownik do moich potrzeb (próbowałem już różnych i cały czas nie to) dlatego przydałoby się jakieś rozwiązanie .... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Należy pobrać z internetu wersję słownika portable. Płytka będzie potrzebna tylko do odtwarzania dźwięku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...