Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

srebrny01

do usunięcia

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam jakiegoś gryzonia, właśnie z tym, albo podobnym sensorem, w kwocie do 150+/- . Dobrze będzie jak producent dorzuci do niej oprogramowanie, ale nie jest to obowiazek.

Jakieś RGB spoko, ale też nie musi być .

Muszą na pewno być 2/3 boczne przyciski(LPM I PPM też się przyda :) ).

Póki co znalazłem 3 chyba w miarę sensowne modele, jak ktoś używa/ł którejś z nich to może napisać jak tam się sprawuje/wowała :

- Xenon 750

- Krypton 800

- Volcano MC-GMX4

 

Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W podobnej kwocie i z podobnej klasy sensorem znajdziesz jeszcze: Logitech g102/g203, Cm Storm MM530, Cm Storm Mastermouse S, Cougar Surpassion, HP Omen 600, Ventus X Optical, Gamdias Zeus P1.

Jeśli bierzesz pod uwagę kupno za granicą, np. na aliexpress, możesz jeszcze zobaczyć na inne myszy z lepszymi sensorami na tej liście: https://www.overclock.net/forum/375-mice/854100-gaming-mouse-sensor-list.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za tą cenę bierz coś "markowego" (głównie chodzi mi oto, żeby było sprawdzone). Tak jak kolega wyżej, pomyśl nad tym Logitechiem, jest to dobry wybór :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba zdecyduję się na tego logitecha g203... Faktycznie lepiej coś pewnej marki.

 

Tak btw. Miał ktoś może styczność z tym szczurem - Dell Alienware Elite Gaming Mouse - AW958. Znalazłem promocję i można za 170 wyrwać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba zdecyduję się na tego logitecha g203... Faktycznie lepiej coś pewnej marki.

 

Tak btw. Miał ktoś może styczność z tym szczurem - Dell Alienware Elite Gaming Mouse - AW958. Znalazłem promocję i można za 170 wyrwać.

Przyznaję, że za tą cenę to aż żal by był nie brać... nie dość, że specyfikacja jest super to i wygląd (jak każdy Alienware) jest śliczna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybór padł na Alienware, zobaczę jak się będzie sprawowała.Dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybór padł na Alienware, zobaczymy jak się będzie sprawowała.Dzięki za pomoc

Nie ma problemu, pisz od razu jak przyjdzie co i jak wygląda w "praniu" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że nie wspomniałeś że przy okazji jest okropnie ciężka (prawie 200g!) to praktycznie neguje granie w gry fps na jakimkolwiek poziomie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że nie wspomniałeś że przy okazji jest okropnie ciężka (prawie 200g!) to praktycznie neguje granie w gry fps na jakimkolwiek poziomie

Hmm, osobiście wole czuć, że coś trzymam w ręce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, osobiście wole czuć, że coś trzymam w ręce :)

 

to fajnie, ale fizyki nie ominiesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, przed zamówieniem sprawdziłem specyfikację, w tym też wagę i rozmiar. Także wiem na co się piszę(wolę cięższa mysz). A co do FPS, to raczej rzadziej niż częściej. Mogłem to napisać wczesniej, no ale cóż. Jeszcze raz dzięki Wam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...