Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

C4in

Mikrofon do komunikacji w grach + może nagrywanie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

do tej pory posiadałem mikrofon zalman mic-1 i używałem go głównie do komunikacji w grach lecz niestety zepsuł się i nie potrafiłem go naprawić.

Ogólnie jakość dźwięku była dobra, lecz często były jakieś szumy, brzęczenia itp, nie wiem czy to wina tego że mikrofon już padał, karty dźwiękowej, czy może samego mikrofonu.

Tak więc szukam jakiegoś mikrofonu który nie będzie miał żadnych szumów brzęczeń itp, i zapewni w miarę przyzwoity dźwięk głównie do komunikacji w grach, ewentualnie nagrywanie na youtube, ale amatorsko kilka filmików miesięcznie, jeśli się rozkręcę to wtedy pomyślę nad czymś lepszym.

jeśli chodzi o posiadaną kartę dźwiękową to obecnie używam integry alc892 ze względu na to że mój xonar dx gryzię się z płytą główną i powoduje bardzo głośne szumy.

Budżet nieokreślony, nie wiem czy warto wydawać duże pieniądze, może być taki sam zalman za 20zł, a może być za 300zł jeśli warto.

czy lepszym wyborem będzie zakup mikro na jack i zdanie się na integrę, czy lepiej będzie kupić coś oddzielnego pod usb? a może kartę dźwiękową zewnętrzną+jakiś mikro, jakie rozwiązanie będzie najlepsze?

no i jaki mikrofon najlepszy, na kablu, na pałąku, na stojaku? posiadam otwarte słuchawki sennheiser hd555 i trochę przebijają jeśli mikro jest zbyt blisko.

Priorytetem jest czysty dźwięk i brak szumów, jeśli wymaga to całkowitej przebudowy systemu audio, czyli nowa karta dźwiękowa + nowe zamknięte słuchawki + mikrofon to jestem w stanie nawet więcej wydać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...