Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

czysix

dm1 pro

Rekomendowane odpowiedzi

witam z dnia na dzien w moejj myszce dm 1 pro po miesiacu uzytkowania przestal dzialac scroll xD

w nocy gram wszystko dziala wstaje i nic :> any ideas?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak to w xkomie wyglada bo jak mam czekac 3 miesiace to szkoda czasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też miałem problem ze scrollem w tym modelu pekł taki sworzeń nie wiem jak to nazwac co odpowiada za ruch srolla i wymienili na nowy wolny od zmęczenia materiału i teraz jest juz ok. Jak masz możliwość donie¬ść do morele to daj im bo oni wysyłaja do Dream Machines i nie płacisz za wysyłke jesli i tak i tak musisz gdzies wysłąć wyslij do producenta ale najpierw napisz do nich na support@dreammachines.pl naprawa mojej trwała 3 dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wyżej, zgłoś bezpośrednio do producenta. Ja podobnie jak wyżej, tylko że ja z kolei posiadam inną myszkę tej firmy, DM1 FPS. U mnie co prawda sama myszka do tej pory nie sprawiała problemów, ale miałem mały incydent z oprogramowaniem. Całe szczęście support był w stanie szybko pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie wal zawsze do działy wsparcia po to on jest by rozwiązali twoje pytania/problemy a dział supportu Dream Machines odpowiada nie w ciagu kilku dni tylko do godziny co w dzisiejszych czasach szokuje i wprawia w zachwyt :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało klientów i muszą jechać na takim marketingu zadowolonych forumowiczów, to się starają :E Zwłaszcza, że kreują się na takich "od graczy dla graczy" itp. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...