Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Spikson

Gtx 1060 6GB Jet Stream

Rekomendowane odpowiedzi

Czy według was temperatury od 75-80°C podczas grania są wysokie? Karta została kupiona kilka miesięcy temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma tragedii ale trochę za wysokie GTX 1060 to chłodny układ. Pewnie masz źle wentylowaną obudowę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 80 stopni a nawet lekko wyżej to raczej nie problem, zawsze możesz zrobić mały undervolting, w celu zmniejszenia temperatur i obrotów wentyli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kilka dni temu zamówiłem dodatkowe wentylatory, gdyż posiadam tylko 1 wentylator od strony tylnego panela. Teraz się zastanawiam gdzie lepiej umiejscowić te wentylatory, czy od strony przedniego panela czy pod kartą graficzną. Wydaję mi się, że lepszym rozwiązaniem byłoby chyba podłączenia od strony panela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kilka dni temu zamówiłem dodatkowe wentylatory, gdyż posiadam tylko 1 wentylator od strony tylnego panela. Teraz się zastanawiam gdzie lepiej umiejscowić te wentylatory, czy od strony przedniego panela czy pod kartą graficzną. Wydaję mi się, że lepszym rozwiązaniem byłoby chyba podłączenia od strony panela.

To zależy ile masz tych wentylatorów, ;) najlepiej i tu i tu, ja sam mam 5(3 z przodu, jeden na górze i jeden z tyłu obudowy) i przy pierwszej lepszej okazji kupie 6sty ;E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią bym kupił te dodatkowe 5 od razu ale patrząc na moją obudowę czyt. Regnum RG1 Pure Black to może być z tym ciężko :D

 

A tak z ciekawości, jakie konkretnie wentylatory kupujesz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego u mnie 1070 Super Jetstream podczas grania ma temperaturę około 68 stopni, przy czym wentylator jest dosyć cicho, nie wiem jak wypada 1070 w porównaniu do 1060 ale Twoje temperatury są wyższe. A co do obudowy to mam taką samą jak Ty, tylko z przodu mam dwa wentylatory 120mm i jeden z tyłu. Jak zamontujesz na przodzie dodatkowy wentylator to na pewno będzie lepiej. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otwórz bok obudowy i uruchom grę.

Jak temperatura karty mocno spadnie, to znaczyć będzie, że obudowa zamknięta jest źle wentylowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią bym kupił te dodatkowe 5 od razu ale patrząc na moją obudowę czyt. Regnum RG1 Pure Black to może być z tym ciężko :D

 

A tak z ciekawości, jakie konkretnie wentylatory kupujesz ?

Mam RG4, z która w standardzie dostałem 3 wentylatory (chybaSilentiumPC Zephyr 120mm). Jako ze buda ma kontroler obrotów, a do gier używam słuchawek, to nie przeszkadza mi ich głośność. Wiec po prostu dokupiłem jeszcze 2 dodatkowe, takie same po taniości, jakieś 15 złociszy sztuka.

 

PS: Temperatury wg testow:

PALIT-vs-ASUS-GTX-1060-2.jpg?resize=900%2C900&ssl=1

źródło: KLIK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie muszę dokupić wentylatory. Temperatury na procesorze i karcie były mniejsze od 5-10℃ gdy grałem z otwartą obudową

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najtańsze dobre to Arctic F12 i BQ Pure Wings 2, wybierz z tych dwóch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...