Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

heniek4o7

movie maker - przytłumiony dźwięk

Rekomendowane odpowiedzi

witam posiadam windows 10 i movi maker 2012 jeszcze wczoraj było wszystko w porządku nic nie doinstalowywałem, dziś włączam program i pojawił się problem mianowicie:

 

dźwięk w projekcie nagrany prze zemnie jest cichy i przytłumiony praktycznie nie nadający się do odsłuchu, natomiast dźwięk filmu który leci w tle jest normalny

 

dodam że muzyka jaką posiadam na komputerze czy filmy na youtube działają normalnie wszystko jest w porządku

 

zauważyłem też że problem dotyczy wszystkich projektów które miałem robione w programie movi maker, co ciekawsze wszystkie projekty zapisuję w jednym folderze co by nie robić bałaganu na komputerze, i otworzenie tych próbek dźwięku pomijając movi maker na przykład za pomocą windows media player czy innego programu muzycznego ku mojemu zdziwieniu nie pomaga dźwięk jest nadal podły.

 

wygląda to tak jak by problem dotyczył tylko tego jednego folderu powiązanego z movi maker. - dodam że jeden projek miałem zapisany zupełnie w innym folderze i na innej partycji i jest ten sam problem nie ważne czy otwieram projekt za pomocą movi makera czy próbki dźwieku osobno jakims innym programem

 

co próbowałem zrobić?

 

-przegrzebałem ustawienia movi makera ale wygląda wszystko w porządku.

-usunąłem dotychczasowe sterowniki dźwieku (miałem kilka podstawowe, z nvidi, i od rolanda) obecnie mam tylko podstawowe windołsowe

-przywróciłem system do punktu z przed kilku dni gdzie wszystko było dobrze

- przeinstalowałem movi makera

 

nic nie pomogło

 

 

bardzo mi zależy na naprawieniu tego ponieważ mam jeden projekt nad którym pracowałem ponad miesiąc, i akurat wczoraj go skończyłem ale nie zdążyłem wy renderować... peszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...