Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

vdll

Opinia: Acer Predator XB241HBMIPR

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Szukam monitora do gier 144Hz z GSync. Nie przywiązuję olbrzymiej wagi do barw, byle były poprawnie odwzorowane. Czy Acer Predator XB241HBMIPR w cenie 1400 PLN to waszym zdaniem dobry wybór?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Szukam monitora do gier 144Hz z GSync. Nie przywiązuję olbrzymiej wagi do barw, byle były poprawnie odwzorowane. Czy Acer Predator XB241HBMIPR w cenie 1400 PLN to waszym zdaniem dobry wybór?

 

Ja zacząłem od podobnego punktu co ty, tj. budżet 1500 zł i nowy wypasiony monitor. Zastanów się czy nie warto poczekać trochę i dorzucić do czegoś lepszego. Monitor kupuje się raz na dłuższy czas, a uwierz mi nie chcesz kupować matrycy TN, VA wg mnie to też super szałowe nie jest. Jak już to IPS ale tu trzeba trafić sztukę. Osobiście chciałem kupić to:

 

https://www.x-kom.pl/p/265313-monitor-led-27-289-acer-predator-xb271hubmiprz-czarny.html

 

Ale poszedłem jeszcze dalej :) W tym acerku powyżej masz dobrą rozdzielczość, IPS-a, G-sync-a, szybkie odświeżanie i rozsądny czas reakcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zacząłem od podobnego punktu co ty, tj. budżet 1500 zł i nowy wypasiony monitor. Zastanów się czy nie warto poczekać trochę i dorzucić do czegoś lepszego. Monitor kupuje się raz na dłuższy czas, a uwierz mi nie chcesz kupować matrycy TN, VA wg mnie to też super szałowe nie jest. Jak już to IPS ale tu trzeba trafić sztukę. Osobiście chciałem kupić to:

 

https://www.x-kom.pl/p/265313-monitor-led-27-289-acer-predator-xb271hubmiprz-czarny.html

 

Ale poszedłem jeszcze dalej :) W tym acerku powyżej masz dobrą rozdzielczość, IPS-a, G-sync-a, szybkie odświeżanie i rozsądny czas reakcji.

 

Kupiłeś już - czekasz na dostawę? podziel się wrażeniami z podświetlenia matrycy wieczorem -jak otrzymasz egzemplarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłeś już - czekasz na dostawę? podziel się wrażeniami z podświetlenia matrycy wieczorem -jak otrzymasz egzemplarz

 

Jeśli wejdzie na ścianę to do piątku będzie to:

 

https://www.x-kom.pl/p/457678-monitor-led-32-i-wiekszy-acer-xr342ckpbmiiqphuzx-czarny.html

 

Recenzji niewiele w necie, ale wygląda dobrze. Teoretycznie powinien przyjść w piątek więc chętnie się podzielę opinią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, dzięki za wskazówki.

Monitory powyżej 25 cali odpadają, bo w online fps pogarszają ogarnianie całości wydarzeń. Co do IPS to wydatek dwukrotnie powyżej budżetu, a odkąd pamiętam używam TN i nie mam z tym problemu. Najwidoczniej nie jestem aż tak wyszukany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...