Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

PotężnyBolec

Fotel gamingowy za niewygórowaną cenę, materiał czy ekoskóra?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Poleci ktoś jakiś fotel gamingowy za niewygórowaną cenę?

 

Większość foteli za mniej niż 1000 zł jest wykonana z ekoskóry która ma niezbyt dobre opinie (szybko się niszczy, człowiek się poci).

Chyba lepsze będą już fotele z materiału niż ekoskóry?

 

Jedyne fotele za nie wysoką cenę które nie są wykonane z ekoskóry to Sharkoon Skiller SGS2 www. morele .net/fotel-sharkoon-skiller-sgs2-black-red-1638915/

Cena 650 zł, tkanina, mają być dostępne jeszcze w tym bądź następnym tygodniu.

 

Znalazłem tylko pare opinii dot. tych foteli na morelach.net przy egzemplarzach w innych kolorach i na kilku niemieckich stronach internetowych (niby pozytywne).

Warto czy jest to jakaś tandeta?

Może polecicie inne fotele w podobnej cenie?

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecałbym coś "normalnego" firmy Nowy Styl. Ja używam taki fotel

Przykładowo Fotel Laguna . W zależności od wersji cena jest od około 600zł do 1000zł, w większości przypadków w sklepie powinno dać się wybrać bez problemu dowolną wersję (kolor czy typ pokrycia: skóra, ekoskóra czy też materiał) którą dany sklep zamówi bezpośrednio od producenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko Sharkoon, ten trust też jest z tkaniny https://www.x-kom.pl/p/451214-fotel-gamingowy-trust-gxt-707r-resto-gaming-czarno-niebieski.html a w bardzo dobrej cenie. Tylko kupując tego typu siedzisko, lepiej jednak przed zakupem się do niego przymierzyć :)

No tak, dlatego jestem zwolennikiem pojechania do sklepu i tam kupna "na żywo" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Diablo jest akurat z ekoskóry :P

 

Witam.

Poleci ktoś jakiś fotel gamingowy za niewygórowaną cenę?

 

Większość foteli za mniej niż 1000 zł jest wykonana z ekoskóry która ma niezbyt dobre opinie (szybko się niszczy, człowiek się poci).

Chyba lepsze będą już fotele z materiału niż ekoskóry?

 

Jedyne fotele za nie wysoką cenę które nie są wykonane z ekoskóry to Sharkoon Skiller SGS2 www. morele .net/fotel-sharkoon-skiller-sgs2-black-red-1638915/

Cena 650 zł, tkanina, mają być dostępne jeszcze w tym bądź następnym tygodniu.

 

 

 

SPC SR300F i Nitro 550 też są w tej cenie ponizej 1000 zł a tez są materiałowe.

Mam oba, użytkuję na codzień SPC SR300F - czesto po kilkanaście godzin dziennie.

Przedtem długo użytkowałem Nitro 550. Robiłem nawet artykuł test/recke o nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie. Po przeglądnięciu zagranicznych recenzji skusiłem się na tańszy fotel zaproponowany w tym temacie przez lothara który był wówczas za 599 zł:

 

 

Fotel faktycznie wygodny. Ciężko było mi znaleźć fotel w podobnej cenie do moich gabarytów (wzrost 192 cm, 104 kg wagi, mogłem podać swoje gabaryty jak zakładałem temat na forum :( ).

Skiller SGS2 odpadł - jednak za mały.

 

 

hahahaha nigdy w życiu ekoskóra a zaproponowałeś mi diablosa 100% z ekoskóry :)

 

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za wasze propozycje. Temat do zamknięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że mogłem pomóc :) jakby coś to dawaj znać na forum jak ci się dalej sprawia (albo nie :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci polecam fotel Pro-Gamer. Używam już jakiś czas i działa bez zarzutu. Jest bardzo wygodny, materiał wytrzymały i łatwo go wyczyścić. Gra mi się na nim bardzo przyjemnie, człowiek się tak nie męczy jak na zwykłym fotelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekaw jestem waszych opinii po paru miesiacach siedzenia w czyms takim; mam nadzieje ze te kubelki dobrze trzymaja was w zakretach, gdy robicie nawrot 300km/h w need for speed :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekaw jestem waszych opinii po paru miesiacach siedzenia w czyms takim; mam nadzieje ze te kubelki dobrze trzymaja was w zakretach, gdy robicie nawrot 300km/h w need for speed :lol2:

 

Paru miesiącach?

SPC Gear Sr300F użytkowany już 1.5 roku po kilka- kilkanaście godzin dziennie. Dalej jak nowy.

Mam też Nitro 550 dla gościa, na którym tez sam często siedziałem, też jak nowy.

No chyba ze chodzi ci o fotel typu Diablo. Gdzie jest słabej jakości eko-skórka i słabej jakości materiały ( stelaż i tym podobne )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w ogole nie zrozumiales, ale wpisujac sie w twoje podejscie do ergonomii polecam fotele z betonu - takie wytrzymaja jeszcze wiecej :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w ogole nie zrozumiales, ale wpisujac sie w twoje podejscie do ergonomii polecam fotele z betonu - takie wytrzymaja jeszcze wiecej :lol2:

 

 

Podejście do ergonomii - Piszesz to człowiekowi który miał naście lat temu operowany kręgosłup i ma dość wrażliwe plecy na niewygody.

Siedziałem na Markusie, polecanym bardzo wszem i wobec, nie dało się 20 minut wysiedzieć.

Mam SPC Gear Sr300F i moge spokojnie na nim siedzieć i to mimo tego że wedle niektórych takie fotele nie są nic a nic ergonomiczne.

Na inne mnie nie stać było więc nie patrzyłem nawet na specjalnie profilowane w pełni ergonomiczne.

 

Więc nie wiem do czego się czepiasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...