Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

KlamotPL

odwołanie od decyzji na fb

Rekomendowane odpowiedzi

Siema gdzie moge odwołać sie od decyzji blokady konta na 24h na fb?

https://imgur.com/a/pj8xA6R taki komentarz jakiś hindus z supportu potraktował jako mowa nienawiści, wolność słowa na facebooku do czego ten świat zmierza że gejostwo i lesbijstwo jest czymś normalnym. Właściwie miałbym wywalone na skasowanie komentarza ale mam też blokade pisania na privach ze znajomymi więc coś tu jest nie halo?

 

 

Z jednej strony żal że człowiek jest zmuszony korzystać z takiej platformy ale niestety NK już umarło [*]

 

 

Oni nie znają chyba definicji mowy nienawiści, nie napisałem nic o tym że ich powinno sie utylizować tylko że jest to choroba i wynaturzenie bo to prawda, kto normalny by sie lizał z kimś o tej samej płci? poza tym mam prawo napisać że mi nie dobrze jak takie coś widze. Zupełnie nie rozumiem podejścia FB do czegoś takiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość RMS_84

Wiesz może trafiłeś na jakiegoś geja ? który poczuł się urażony ? Pocieszę cię jest dużo osób co uważa gejów i lesbijki za chorobę umysłu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe od czasu pewnej ankiety telefonicznej wytyczne są takie, że to nie jest nic dziwnego i każda inna teza to mowa nienawiści :) . Swoją drogą nikt nikogo nie zmusza, żeby korzystać z tych badziewnych portali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niby nie zmusza i tu racja problem z tym że jak wiecie niestety KAŻDY jest teraz na fb i po prostu to najlepszy "komunikator" z największym zasięgiem praktycznie tam nie siedze tylko wtedy kiedy gadam ze znajomymi.

 

 

Monopol tej strony jest iście potworny.

 

 

Pewnie jakiś hindus w google tłumaczu wyczarował sobie to że strzeliłbym w gejów z kuszy bełtem(amunicja do kusz) :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz...czego? Wolności wypowiedzi w standardach, które sam sobie ustalasz? ;)

Wracaj do swojej jaskini kolego i tam programuj nowego, lepszego, czystego, heteroseksualnego polfejsa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu w przeciwieństwie do ciebie potrafie rozróżnić wolność słowa od mowy nienawiści, to że lubisz tęcze i liżących się publicznie facetów to twoja sprawa ale nie każdemu musi to pasować tak jak mi i problem leży w tym że facebook trzyma się jednej wytyczonej drogi tak jak wspomniał to pan wyżej i ta platforma po prostu jest lewackim burdelem przykrytym flagą tęczy, faceebok z białego koloru powinien zmienić się na pół biały, pół czarny czy to nie rasizm? że całe logo jest białe?

 

Przez monopol facebooka robią co chcą bo są niezależnym molochem a że rządzi tam kto rządzi to flaga tęczy jest postawiona na piedestale wyżej niż moralność człowieka i nie mówie tutaj o kasowaniu postów homosiów z fb tylko o równouprawnieniu pozwalającemu wypowiadać się wszystkim stroną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość RMS_84

Chcesz...czego? Wolności wypowiedzi w standardach, które sam sobie ustalasz? ;)

Wracaj do swojej jaskini kolego i tam programuj nowego, lepszego, czystego, heteroseksualnego polfejsa.

 

 

Uwaga ! Pedał Alert !

 

A tak serio czyli ty nie widzisz nic złego np: by "geje" zachęcały by chłopcy do szkoły chodzili w sukienkach ? i by w szkołach propagowano styl ze to nic złego być gejem/lesbijką ? i w ten sposób skrzywiać kształtująca się psychikę dziecka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jejku, jejku, nagle jesteś specjalistą od tego, co ja lubię i co od czego potrafię odróżniać.

Na czym się jeszcze znasz idealnie? ;)

 

Klamotku drogi, homoseksualizm wśród ludzi jest obecny od zawsze i jest częścią ludzkości. Twoje fobie i fochy tego nie zmienią, masz więc dwie opcje: albo to zaakceptować i dorosnąć, albo robić trzodę myśląc że jesteś kimś, bo udajesz że o coś walczysz radykalnie.

 

To całe lewactwo vs prawactwo - to jest męczące.

 

PS. Nie, nie odwołasz się od decyzji. Musisz wyładować lęki i frustrację w inny sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość RMS_84

Chcesz...czego? Wolności wypowiedzi w standardach, które sam sobie ustalasz? ;)

Wracaj do swojej jaskini kolego i tam programuj nowego, lepszego, czystego, heteroseksualnego polfejsa.

 

Ale geje i lesbijki to właśnie jest choroba i wynaturzenie bo odbiegają od przyjętych norm gdzie samiec + samica = rodzina + potomstwo. Gdyby było tak jak propagują geje to ludzie byli by obojnakami.

 

 

PS: ja np: lubię kolor różowy ale preferuje kobiety i czasami shemale. Na upartego potrafię jeszcze zrozumieć lesbijki ale geje ? geje powinni być oznaczani i kastrowani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga ! Pedał Alert !

 

A tak serio czyli ty nie widzisz nic złego np: by "geje" zachęcały by chłopcy do szkoły chodzili w sukienkach ? i by w szkołach propagowano styl ze to nic złego być gejem/lesbijką ? i w ten sposób skrzywiać kształtująca się psychikę dziecka ?

Uwaga, frustrat alert!

 

Nie jestem gejem, ale jak dobrze pamiętam, w Polsce setki tysięcy mężczyzn chodzi w sukienkach od dawna (czarnych). Jak z tym walczycie?

Skrzywianie psychiki dziecka: jeżeli dziecko jest homoseksualne, to skrzywianiem dla niego jest "prostowanie" na siłę. Przez takich internetowych specjalistów jak wy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nawet ostatnio w TV były akcje z jakimś tęczowym piątkiem? edukcja dzieciaków o tym że dwóch liżących chłopów czy kobiety jest normalne? to może jeszcze ci mądrzy ludzie niech wyjaśnią w jaki sposób dwóch chłopów w sposób naturalny sprawi sobie potomka.

 

To jest po prostu cofanie się w rozwoju gatunku który teraz wyewoluował, o tym że homosie istnieją nie od dzisiaj wie każdy ale problemem jest to że kiedyś mówiono wprost, o ten to jest gej hehe beka i z jednej strony to było krzywdzące, ale czy tak samo krzywdzące nie jest na siłe wmawianie ludziom to że taka kolej rzeczy jest normalna? to nie jest normalne i sama budowa człowieka i geneza o tym mówi, nie chodzi tutaj o to co napisane jest w biblii tylko prostą rzecz że do przedłużania gatunku potrzebne są obie płcie a nie jedna ta sama.

 

Ja już nawet nie wiem jakiego argumentu potrzeba tęczowym kultystom do przekazania im tego że takie związki są chore i nie powinno być to propagowane na prawo i lewo jako normalność.

 

Żeby nie zbaczać z tematu to właśnie mowa tutaj chociażby o Facebooku który kasuje ludzi którzy wyrażą się negatywnie na temat "związków tej samej płci" i nie mowa tutaj o wyzwiskach, napastowaniu tylko po prostu własnym odczuciu na ten temat.

 

Jagular to po prostu troll

 

"Wracaj do swojej jaskini kolego i tam programuj nowego, lepszego, czystego, heteroseksualnego polfejsa. "

 

No i do tego antypolak, czyli według ciebie cały naród to jacyś faszyści,nietolerancyjne gbury i chamy? po czym to wnioskuje? ano "Polfejs". Obrona natury i normalności jest powodem do dumy a naród Polski w stosunku do takiej Francji czy innych bananowych krajów jest mniej tolerancyjny na wynaturzenia i odchyły od normy i akurat z tego jestem dumny.

 

 

Co ma ksiądz w sutannie do wyściskujących się gejów/lesbijek w przyciasnych kostiumach z pod których prawie wystają im jaja?

 

Twój argument jest bardziej kulawy od weterana wojennego.

 

Dziecko nie może być homoseksualne z natury. Dziecko - człowiek jest kształtowane przez środowisko w którym żyje i właśnie najmłodsze lata często wpływają na to kim dziecko będzie potem. Propagowanie homoseksualizmu w szkołach podstawowych zwiększa szanse na to że jego rodzice w przyszłości będą dziadkami adoptowanego dziecka no bo kto z tego związku będzie rodził?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak facet w sutannie (sukience) jest wysoko postawionym Polakiem, ale lubi seks z chłopcami, to jak to będzie? Teoria zaorana? :E

Ale geje i lesbijki to właśnie jest choroba i wynaturzenie bo odbiegają od przyjętych norm gdzie samiec + samica = rodzina + potomstwo. Gdyby było tak jak propagują geje to ludzie byli by obojnakami.

Ile masz lat? ;)

Logika poraża.

 

W Polsce mimo wszystko chyba dalej jest ujemny przyrost naturalny. Jest mnóstwo rozwodów. Ludzie się rozstają. Niektórzy wybierają życie bez dzieci. I to wszystko nim zaczniemy gadać o homoseksualistach. Nie wyszło ci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość RMS_84

Uwaga, frustrat alert!

 

Nie jestem gejem, ale jak dobrze pamiętam, w Polsce setki tysięcy mężczyzn chodzi w sukienkach od dawna (czarnych). Jak z tym walczycie?

Skrzywianie psychiki dziecka: jeżeli dziecko jest homoseksualne, to skrzywianiem dla niego jest "prostowanie" na siłę. Przez takich internetowych specjalistów jak wy :)

 

A skąd wiesz że dziecko jest homoseksualne ? psychikę dziecka można łatwo spaczyć a swoją seksualność zaczynają zgłębiać dopiero w wieki 12-13 lat a geje usilnie starają się krzywić dzieci już 6+

 

Ile masz lat? ;)

Logika poraża.

 

W Polsce mimo wszystko chyba dalej jest ujemny przyrost naturalny. Jest mnóstwo rozwodów. Ludzie się rozstają. Niektórzy wybierają życie bez dzieci. I to wszystko nim zaczniemy gadać o homoseksualistach. Nie wyszło ci.

 

Jak geje się nie chcą leczyć na głowę to ok ale niech się nie wpindalają w nieswoje sprawy i nie głoszą swojej złej "dobrej" nowiny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to chodzi rms trafił w sedno, homoseksualiści najlepiej już od 1 roku życia uczyliby dzieci gdyby mogli tego że homoseksualizm to nic złego i właściwie jak chcą to w przypadku chłopca w przyszłości mogą wisieć na czyimś bolcu.

 

PSYCHIKA DZIECKA SIĘ KSZTAŁTUJE ZWŁASZCZA W OKRESIE DOJRZEWANIA JAGULAR HIPOKRYTO

 

 

 

https://imgur.com/a/fswJjpM i ja sie pytam co to ma być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość RMS_84

A jak facet w sutannie (sukience) jest wysoko postawionym Polakiem, ale lubi seks z chłopcami, to jak to będzie? Teoria zaorana? :E

 

Ile masz lat? ;)

Logika poraża.

 

W Polsce mimo wszystko chyba dalej jest ujemny przyrost naturalny. Jest mnóstwo rozwodów. Ludzie się rozstają. Niektórzy wybierają życie bez dzieci. I to wszystko nim zaczniemy gadać o homoseksualistach. Nie wyszło ci.

 

Typowe podejście gejowskiego zboka nie jesteś z nami to cię oczernimy bo Homoseksualizm to coś normalnego a Heteroseksualizm to zło. Wiesz co idź się leczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak facet w sutannie (sukience) jest wysoko postawionym Polakiem, ale lubi seks z chłopcami, to jak to będzie? Teoria zaorana?

 

 

Tylko nikt nie robi marszów księży pedofilii i nie uczy tego że jest to normalne, homoseksualizm jest też swojego rodzaju pedofilią i zboczeniem a nikt nie wsadza ich do więzienia za to co robią więc co to za kolejne cyniczne porównanie?

 

Mało tego nikt nie wsadza za to ludzi do więzienia to jeszcze takie coś jest propagowane na lewo i na prawo, Facebook, TV, marsze równości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomnij o jakimkolwiek kontakcie z administracją Facebooka. Jak przywalą ci bana, to potem zlewają wszystkie twoje próby wyjaśnienia, w ogóle nie odpowiadają. Można do nich zresztą napisać jedynie w formie oceny wiadomości w której poinformowali cię o tym banie i cokolwiek tan napiszesz, to dostaniesz tylko odpowiedź w formie: "Dziękujemy za przesłanie opinii. Twoja opinia pomoże nam udoskonalić Facebooka." I na tym kontakt się zakończy. Innej formy kontaktu z nimi nie ma. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem tam po długich poszukiwaniach opcje - odwołaj się od decyzji i z automatu niby kolejny hindus ma mi sprawdzić zgłoszenie jeszcze raz. Poza tym znalazłem jakieś okienko w którym można wpisać krótką wiadomość i napisałem że gwałcą wolność słowa i możliwość wyrażania swojej opinii na forum publicznym bo poniekąd fb czymś takim jest i w związku z tym wysyłam pismo z sądu, primo gordon dajcie swój cennik to sie dogadamy :hmm:

 

wyśle dwa xD

 

RMA na facebooku jest jeszcze gorsze niż steam, na steamie da się cokolwiek wysłać ale też trzeba grzebać a tutaj wal głową w ścianę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W którym miejscu jest ta opcja? Bo ja swojego czasu szukałem i nic takiego nie znalazłem.

 

Mimo wszystko nie licz, że twoje wyjaśnienia coś zmienią. Dostaniesz pewnie jakąś ich standardową regułkę wygenerowaną przez automat i na tym będzie koniec. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
https://imgur.com/a/mvQAaAf tutaj rozwijasz sobie tam powiadomienia klikasz i masz możliwość wysłania prośby o ponowne rozpatrzenie, oczywiście nie ma tam żadnego pola do wpisania tyle że niby jeszcze raz to rozpatrują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo dobry troll temat :D Biorę popcorn ! I może dorzuce trochę oliwy do ognia :D

 

Ale geje i lesbijki to właśnie jest choroba i wynaturzenie bo odbiegają od przyjętych norm gdzie samiec + samica = rodzina + potomstwo. Gdyby było tak jak propagują geje to ludzie byli by obojnakami.

 

 

PS: ja np: lubię kolor różowy ale preferuje kobiety i czasami shemale. Na upartego potrafię jeszcze zrozumieć lesbijki ale geje ? geje powinni być oznaczani i kastrowani.

Czyli jesteś za tym żeby seks tylko i wyłacznie służył zapłodnieniu? Nic ponad to,bo jeśli dla samej przyjemności to trzeba też zakazać bo to nie tworzy potomstwa? Plus jeśli ktoś jest singlem to też jest to wynaturzenie i trzeba to tępić bo ludzie muszą sie rozmnażać wiec trzeba dać jak najwyższe podatki na singli? :)

I czym jest rodzina?

P.S Z twojego PS leci troche hipokryzja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat się nie zdąży rozkręcić, a już zamkną....ja też doleje oliwy póki można :D geje rodzą się od zawsze, podobnie jak ludzie z sześcioma palcami, wodogłowiem, czy innym defektem :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://imgur.com/a/mvQAaAf tutaj rozwijasz sobie tam powiadomienia klikasz i masz możliwość wysłania prośby o ponowne rozpatrzenie, oczywiście nie ma tam żadnego pola do wpisania tyle że niby jeszcze raz to rozpatrują.

Dzięki. Jak przejrzałem swoje stare powiadomienia od nich, to przypomniałem sobie, że jak kiedyś usunęli mi posta i dostałem za niego bana na 30 dni, to już jednak też z tego skorzystałem i dostałem taką odpowiedź:

 

Usunęliśmy jeden z Twoich postów ze względu na naruszenie Standardów społeczności Facebooka.

 

Opracowaliśmy pewne standardy, aby Facebook był miejscem, gdzie można bezpiecznie kontaktować się z otaczającym nas światem. Przeczytaj Standardy społeczności Facebooka, aby dowiedzieć się, jakie rodzaje postów są dozwolone na Facebooku.

Czyli jakaś standardowa regułka wygenerowana automatycznie. I na tym było koniec, a bana i tak musiałem przeczekać. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajesz, dajesz. Chłopaki się już wystarczająco podniecili :E

 

Hehe, fejsbuk gwałci i ogranicza prawo do nienawiści. Zawsze mnie to bawi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawo do wolności słowa.

 

Udostępniłem fotke tego za co mi zblokowali konto i nie ma tam żadnej mowy nienawiści jest moja opinia na temat tego czym jest homoseksualizm jeżeli ktoś ma prawo pisać na facebooku że ludzie którzy są gejami są lepsi od zwykłych ludzi którzy nimi nie są bo mają więcej uczuć i są bardziej wrażliwi to nie miałem prawa odpisać na tego posta tak jak powyżej?

 

No sorry ale nie dam sobie narzucać czyjejś kłamliwej teorii, dla mnie i większości osób obstawiam 3/4 populacji i tak samo twoich rodziców jagular bo w końcu ciebie spłodzili że takie coś nie jest normalne. Skoro są już tacy ludzie na ziemi i mają odchyły to prosze bardzo nikt im nie karze nagle szukać sobie na siłe partnera partnerki płci przeciwnej ale też niech nie narzucają swojego fetyszu,zboczenia innym normalnym ludziom w postaci protestów,marszów i darciu japy antify na środku Warszawy i nauczania od najmłodszych lat w szkole o ludziach dla których jeden narząd płciowy to za mało i potrzebny im jeszcze czyiś taki sam.

 

I ze zwykłego tematu na temat jak odwołać się od takiej decyzji na facebooku powstały rozległy wątek na temat homoseksualistów :E

 

@shadow no ja też sie niczego ciekawego nie spodziewam ale mam nadzieje że kiedyś sie spalą na jakiejś rozprawie jak zrobią coś takiego amerykańcowi a tam ze wszystkim lecą do sądu :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...