Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

iidominik3

Czarny piątek, jak z tym jest

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

dużo osób pisze, aby warto poczekać na czarny piątek. Szczególności jak ktoś się pyta o konsole. Bo z tego co kojarze to są promocje. Ogólnie nie wiem o co z tym piątek chodzi i pozwolę się spytać kilku rzeczy.

-Kiedy będzie ten cały czarny piątek?

-Jak będzie z tymi promocjami, gdzie?

-I czy będą również gry oraz sprzęt typu kierownica do gier na tych promocjach?

Bo ogólnie zamierzam sobie kupić Madden 19 albo kierownice (jeszcze się nie zdecydowałem), gra kosztuje 180 zł kierownica 150zł, nie powiem jest to trochę za drogo dla mnie. I czy będzie okazja kupić na promocji tą grę lub w czarny piątek? Z góry dzieki,

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
-Kiedy będzie ten cały czarny piątek?

23 listopada

 

-Jak będzie z tymi promocjami, gdzie?

Gdzie będą to będą.

Z poprzednich lat to możesz liczyć, że przez Polskich sprzedawców zostaniesz potraktowany jak prawdziwy czarnuch i może dostaniesz zniżkę 20% od ceny podniesionej dzień wcześniej od 20% :P

Ale za to na niemieckim Amazonie jest szansa na jakieś fajne promocje. U nas bardziej kosmetyczne zniżki, ewentualnie może jakieś raty 0% itp.

 

-I czy będą również gry oraz sprzęt typu kierownica do gier na tych promocjach?

Za wróżenie z fusów pobieram dodatkową opłatę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- w google znajdziesz informację o terminie czarnego piątku w kilka sekund

- tego nikt nie wie, bo to zależy gdzie mieszkasz (w jakim kraju) - lokalizacja ma wpływ na dostępność i jakość promocji lokalnych oraz internetowych.

- teoretycznie wszystko może być w promocji

 

Madden 19 raczej nie jest oficjalnie dostępny w Polsce (to przecież gra o futbolu amerykańskim). Generalnie, w Polsce BF to w większości ściema - promocje są "sztucznie" pompowane (jakiś czas wcześniej cena jest podnoszona, aby ją opuścić na BF) lub nawet jeśli jest realna i faktycznie ciekawa, to zazwyczaj o mocno ograniczonym zasięgu (jak np. w X-kom, gdzie dają kilka sztuk jakiegoś przedmitu i zostają one wykupione w kilka sekund). W Stanach, skąd wywodzi się ten specjalny dzień, oferty są faktycznie dużó lepsze i atrakcyjniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarny piątek czyli zapożyczony zwyczaj z USA. Taki szał zakupowy przed Bożym narodzeniem. Zazwyczaj każdy sklep ma w ofercie promocję na kilkanaście/dziesiąt wybranych produktów. Nie wiem czy akurat uda Ci się wstrzelić w Twoją listę zakupową ale próbować warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polska tradycyjnie traktowana jak trzoda, promocje wyglądają w ten sposób że masz odkurzacz który normalnie kosztuje przypuśćmy 300zł pare dni przed tym " czarnym piątkiem" podnoszą cenę do 400zł a później robią mega promocje na 299zł a idioci to kupią. U nas nie ma i nie było czarnego piątku jak już można by to nazwać złodziejskim piątkiem. Nie warto wychodzić z domu i polować na rzecz przecenioną o 1zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoć ciuchy są faktycznie przecenianie (a przynajmniej koleżanki tak twierdzą ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

baby są głupie i podatne na manipulacje, a jak widzą promocja to wyłacza im sie mózg :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoć ciuchy są faktycznie przecenianie (a przynajmniej koleżanki tak twierdzą ;) )

 

Dziewczyny zawsze tak twierdzą. U mnie w mieście rodzinnym jest sklep nad którym od kilkunastu lat tylko coraz nowsze i ładniejsze bannery "Likwidacja Sklepu -50%/-70%" odświeżają ;)

A może to już od dwudziestu-kilku... nie pamiętam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

baby są głupie i podatne na manipulacje, a jak widzą promocja to wyłacza im sie mózg :E

 

dokladnie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

baby są głupie i podatne na manipulacje, a jak widzą promocja to wyłacza im sie mózg :E

Nie wszystkie ;).

 

A żeby nie było offtopu - w Polsce pewnie i tak nie będzie nic ciekawego na Black Friday (przynajmniej moim zdaniem). Jak co roku :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć i czołem, super tu być. Pozdrawiam.

 

go fuck yourself:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Black Friday już zacieram rączki :E.

 

Polecam głównie zagraniczne sklepy, amazon, ebay itd. można wyrwać na prawdę dużo taniej wiele, wiele rzeczy.

 

Rok temu kupiłem:

ps4 pro za ~1100pln

Dysk przenośny WD 1TB za ~100pln

Kierownicę Thrustmaster T300 za ~1000pln

Jakiś telefon żonie ponad 30% taniej niż najniższa cena w necie

i jeszcze jakieś pierdółki w widocznie niższej cenie niż normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie klapę dałem z PS4 kupiłem normalną, ale gdyby poczekał to na pewno jakieś PS4 Pro by mi sie udalo załatwić. A rzeczy które chcę kupić to może i by były z 30% za granicą, ale sama dostawa, może tylko kosztować :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Black Friday już zacieram rączki :E.

 

 

 

ja tez mam do wydania 3000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie również czy czasem takie 2k od NBA nie zrobią promocji na dodatkowe punkty VC :hmm: Może jest tu jakiś wcześniejszy gracz z NBA 2k i miał z takim czymś do czynienia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie klapę dałem z PS4 kupiłem normalną, ale gdyby poczekał to na pewno jakieś PS4 Pro by mi sie udalo załatwić. A rzeczy które chcę kupić to może i by były z 30% za granicą, ale sama dostawa, może tylko kosztować :D

Amazon za zakupy powyżej bodajże powyżej 39ero nie nalicza kosztów wysyłki.

Niektóre sklepy jak np. alternate.de wysyłają za ~15euro. Więc jak zaoszczędzisz 300pln na towarze za który normalnie musiałbyś zapłacić 1300pln to i tak się opłaca.

 

A w przypadku takiego prosiaka to oszczędność jest i tak znacznie większa, bo w tamtym roku można było przycebulić ~500pln+ :D

 

 

Ja w tym roku na black friday mam kilka typów.

 

Pierwszy to karta graficzna, ale tu jest mały problem. Większość RTXów nadal na padających jak muchy pamięciach microna więc może 1080Ti trafi się w dobrej cenie, albo poczekam do następnego roku i normalizację.

 

Jakiś dodatkowy dysk ssd 0.5/1TB bo dodatkowe miejsce na gry zawsze się przyda

 

Upgrade do kompa żony. Jeszcze nie wiem co w zależności co się trafi :E

 

No i zobaczymy co jeszcze ciekawego się pojawi, może jakieś fajne słuchawki itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS4 Pro na Amazonie będzie miała wysyłkę do Polski, czy trzeba to obchodzić :P ? Jak najlepiej upolować ta okazję by nie przegapić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amazon.de normalnie wysyła do pl, w zasadzie to towar polski nawet nie opuszcza bo amazon ma centra dystrybucyjne na europe własnie w polsce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś związanego z Czarnym Piątkiem słyszałem, że jakiś gość w Austrii bodajże zarejestrował nazwę "czarny piątek" i nikt bez płacenia jemu nie może go używać, ciekawy jestem na ile jest w tym prawdy, bo gościu ma łeb :Up_to_s:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Black Friday już zacieram rączki :E.

 

Polecam głównie zagraniczne sklepy, amazon, ebay itd. można wyrwać na prawdę dużo taniej wiele, wiele rzeczy.

 

Rok temu kupiłem:

ps4 pro za ~1100pln

Dysk przenośny WD 1TB za ~100pln

Kierownicę Thrustmaster T300 za ~1000pln

Jakiś telefon żonie ponad 30% taniej niż najniższa cena w necie

i jeszcze jakieś pierdółki w widocznie niższej cenie niż normalnie.

 

A jak z ewentualną gwarancją?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...