Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

vi94

jak podłączyć słuchawki do telewizora bez wejścia słuchawkowego?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kupiłam telewizor bez wejścia słuchawkowego. Model: LG 43UK6400. Czy da się jakoś podłączyć do niego słuchawki przewodowe? Posiadam też konwerter optyczny DAC, próbowałam podłączyć przez niego słuchawki i w ustawieniach telewizora zmieniłam wyjście dźwięku na optyczne ale w słuchawkach nic nie słychać. Czy trzeba zrobić coś jeszcze a może podłączyć w jakiś inny sposób?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baronik - odbiornik BT w sumie dobra opcja bo do słuchawek można podpiąć i bezprzewodowo z TV. Tylko sam odbiornik trzeba będzie ładować co jakiś czas

 

Blacklio - na wyjściu jest optyk, ale to powinno spokojnie zadziałać. wcześniej nie działał konwerter optyczny DAC, bo może dla TV jest to za skomplikowane urządzenie i nie ogarnia którym źródłem tego konwertera puścić dalej dźwięk.

 

 

Zależy jak autorka postu woli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedzi. Adapter BT odpada bo słuchawki bezprzewodowe też mam ale zależało mi żeby była również opcja podłączenia słuchawek przez kabel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem bratu taki: adapter BT - jak dojdzie, to napiszę parę słów jak to działa.

Daj znać czy ma stereo bo w tej cenie to wątpliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konwerter jednak działa, trzeba było podłączyć jeszcze ładowarkę bo sygnał był za słaby czy coś takiego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...