Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Adiosadios

SteelSeries Arctis 5 + Audiotrak Prodigy Cube

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.

 

Niestety po kilku latach użytkowania, moje stare, dobre Superluxy HD681 EVO odmówiły posłuszeństwa.

 

Stąd pytanie, czy SteelSeries Arctis 5 + Audiotrak Prodigy Cube to dobre połączenie, warte tych pieniędzy?

 

Słuchawki mają służyć zarówno do grania w przeróżne tytuły, od World of Warcraft, po Rainbow Six Siege (często gram w FPSy online więc zależy mi na dobrej jakości dźwięku i pozycjonowaniu, a i mikrofon, też powinien być przyzwoity). W kwestii muzyki, też jest rożnie: od metalu, punk rocka po Franka Sinatrę.

 

Czy takie właśnie połączenie będzie lepsze od zestawu Superlux HD681 EVO + dac S.M.S.L M2?

 

Jakby jeszcze było potrzebne dodatkowe info, to proszę pytać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie normalne muzyczne słuchawki i osobny mikrofon. Artctis to nie są słuchawki do muzyki, w tej kwestii będą sporo gorsze od 681 Evo.

 

Tego SMLS M2 posiadasz? Jak tak to kupno Cube nie ma sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, posiadam ten SMSL M2.

 

Tylko, czy normalne muzyczne słuchawki będą dobre w grach? Bo jednak więcej gram niż słucham muzyki. Jeżeli będą równie dobre co "gamingowe", to który konkretnie model? Budżet tak na oko 300 zł. Góra 400, jeżeli byłby skok jakościowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od zawsze 'muzyczne' sluchawki były tymi dobrymi, radzącymi sobie we wszystkim

 

słuchawki gamingowe to wytwór marketingowy

 

z zamkniętych do grania polecam isk hd9999, do tego jakiś wolnostojący mikrofon trust starzz lub mico

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze pytanko i błagam o jak najszybszą odpowiedź... obecnie na morelach te isk hd9999 są na promocji przez najbliższe kilka godzin (-50 zł z kodem rabatowym ISK1115). W innym wątku na tym forum wyczytałem, że słabo pozycjonują dźwięk w grach i nie do końca wiadomo skąd słychać kroki. Czy ktoś wie, czy te słuchawki tak mają, czy po prostu komuś trafiły się wadliwe? Ewentualnie jakaś alternatywa dla nich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz w końcu budżet? SMSL może spokojnie u Ciebie zostać, tylko trzeba dobrać odpowiednie słuchawki. HD9999 są bardzo poprawne, lokalizacja źródeł zależy też od karty dźwiękowej i silnika gry. Gorzej niż na HD681 Evo na pewno nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Budżet nie jest do końca sprecyzowany. Powiedzmy, że max 400 zł, ale im taniej tym lepiej. ISK HD9999 mają ogólnie bardzo dobrą opinię, także wśród osób, które wcześniej używały Superlux HD681 Evo. Zmartwiła mnie jednak opinia o precyzji dźwięku w grach.

 

Po przeczytaniu artykułu o polecanych słuchawkach na audiofanatyk.pl moją uwagę zwróciły jeszcze Kingston HyperX Cloud oraz SNAB EUPHONY AF-100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snaby mogą mieć dla Ciebie bardzo mało basu po HD681 Evo, prędzej spodobają Ci się Cloudy jeśli chodzi o muzykę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...