Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kravter80

rival 310 problem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od kilku dni zauważyłem dziwne działanie myszy, co jakiś czas nie chodzi płynnie tylko tak.. "schodkowo"?. Nie idzie płynnie tylko tak przeskakuje i chodzi 2 razy wolniej, trwa to może 1-2s i wraca do normy. Można to zauważyć jedynie podczas grania. Nie wiem czy to reklamować bo w sumie idzie to wyczuć tylko podczas gry i to co jakiś czas więc pewnie mi tego nie uznają. Może jest jakiś program żeby przetestować mysz i wrzucić tu wyniki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

reklamować

napisać, że czuć podczas gry i w randomowych przypadkach

i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, powiedz mi jeszcze tylko, czy lepiej wysłać do sklepu gdzie kupiłem czy do producenta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak można i nie jest drogo, to do producenta.

Ale za granicę to raczej drogo.

To może lepiej do sklepu, tylko że pewnie oleją :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to z morele. Kiedyś do nich wysyłałem zasilacz to oni wysyłali go do "serwisu producenta"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysyłaj do sklepu, wątpię żeby Morele sprawę olało + do producenta potrwa bardzo długo (chociaż pewnie i tak na tym się skończy :/ )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwis chyba w Danii, tak? To w teorii można wykorzystać i Morele, chociaż często to oni albo dystrybutor sprzęt sprawdzają i mogą uznać, że sprawny, bo to de facto będzie niezgodność z umową, czyli oni decydują.

Może są jakieś tanie przesyłki europejskie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się dowiedziałem od pani na poczcie, pudełko z myszką od biedy można próbować zakwalifikować jako list, a wtedy cena przesyłki międzynarodowej znacznie maleje.

 

Autorze - jesteś pewien, że problem jest z myszką, a nie z systemem/oprogramowaniem?

Inna myszka na tym komputerze nie sprawia takich problemów?

Problem z tą myszką się powtarza w innym PC?

Firmware najnowszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A właśnie, kolega wyżej mi przypomniał, przecież Rivale mają swoje oprogramowanie, może po prostu była aktualizacja/nie masz najnowszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko jest aktualne, support mi wysłał cala instrukcje jak przeinstalować ich stery itp i nie pomogło, jednak dziś pograłem chwile w CS i zauważyłem dziwną zależność, mianowicie sensor gubi się najczęściej przy granacie dymnym, wtf? nie zawsze ale czasami, potrafi się zgubić tez w innym miejscu ale bardzo rzadko, w 80% przypadków jest to w obrębie smoke. A najlepsze jest to, ze jak pójdę sobie na mapę z botami i nawet jak rzucę 10 smoke w jedno miejsce to nic się nie dzieje O.o Nie wiem czy to zbieg okoliczności czy co... grę reinstalowałem, może spróbuję przeinstalować całego windowsa jak będę miał chwile.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to jakaś kwestia opóźnień-pingu/błędów silnika gry?

Sprawdzasz to tylko w CS? To trochę słaby test. Zwłaszcza, że podczas pracy w systemie jest spokój. Chyba, ze to przy jakichś gwałtownych ruchach, normalnie niewykonywanych... Trzeba by inne gry sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzam w cs bo wczesniej dzialalo bez problemu (od kwietnia) i tam jest to bardzo latwo odczuc. Jak problem zaczyna wystepowac to nie ma roznicy czy szybkie czy wolne ruchy, i tak "tnie". Moze sprobowac podlaczyc mysz pod usb 3.0?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie rozwiązałem problem, wiecie co pomogło? przeinstalowanie stera grafiki xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...