Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Vamos_BLAUGRANA

Obsługa pada - porady dla początkującego

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

3 tygodnie temu kupiłem Xbox One X pod TV 4K. Wszystko ładnie pięknie jestem zadowolony. W Fifę 19 gra się przyjemnie w Forza Horizon 4 również i nawet jak dla mnie Red Dead Redemption 2, ale gry Assassin's Creed Odyssey nie ogarniam a dlatego, że non stop prawym analogiem trzeba ustawiać kamerę, ona się nie centruje czy sama przestawia. Jak dla mnie jest to katorga ja wiem, że po 3 tygodniach z konsolą trzeba się nauczyć, ale czy nie mogli wprowadzić jak w RDR 2, że ta kamera sama się przestawia a jak chcemy szybko zmienić pozycję kamery to wtedy. Gra ktoś z Was w Assassin's Creed Odyssey ?

 

Ogólnie obsługa pada nie jest trudna, ale to ustawiania kamery non stop psuje jak dla mnie rozrywkę, szukałem w opcjach, ale tam reset kamery czy cokolwiek od kamery nic nie ma, jakieś rady, porady ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba dałeś zły tytuł wątku :D

Żeby się nauczyć grać na padzie, trzeba grać. Ale jak napisałeś, to nie jest u Ciebie problemem. Co do Assassina to obejrzałem chwilkę film na YT z Xboxa w tej grze i z tego co widze to gościu sam operowal kamerą, ale dla pewności zobacz sam i przeanalizuj.

 

Gram już trochę czasu na padzie, również w FPSy no i RDR2, i wiem że w RDR2 bez automatycznego ustawiania kamery nie dałoby się grać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...