Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krett777

Problem z uruchomieniem komputera.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z uruchomieniem komputera. Gdy wciskam przycisk power dioda się na chwilę zapala i gaśnie, rozebrałem komputer i gdy dioda się zapala uruchamiają się wiatraki od karty graficznej, chłodzenie od procesora i wiatrak od zasilacza. Gdy jednak chce włączyć komputer muszę wyjmować i wkładać kabel zasilający i klikać w przycisk power aż się włączy. Dodam od razu że dotykanie kabli czy styków od kabli power czymś metalowym daje ten sam efekt co wyżej napisałem. Podejrzewam że to może być problem z zasilaczem iż jest on po prostu słaby i z czarnej listy chyba - Modecom Feel 500, karta graficzna to GTX 650 Ti boost, procek i5-4440 3.10Ghz płyta głowna Gigabyte GA-B85M-HD3, ram 8gb. Z góry dzięki za wszelką pomoc. Odrazu uprzedzam nie mam jak sprawdzić na innym zasilaczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że komputer włacza się na chwilę i od razu gaśnie, tak? A próbowałeś wypiąć kartę graficzną i czy w ten sposób komputer się uruchomi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komputer właśnie się nie odpala w ogóle, tylko dioda od przycisku power się na chwilę zapala i tyle. Z karta próbowałem, ten sam efekt. Żeby odpalić komputer muszę wyłączyć zasilacz, wypiąć kabel zasilania, włożyć kabel, włączyć zasilacz i tak do póki nie odpali się komputer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem podobny problem jak kable w Molexie sie przestawily i zwarcie na grafice robilo. Najlepiej by sprawdzic po prostu inny zasilacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...