Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Salvien

Lenovo y700-15isk - problem z mikrofonem

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,Mam problem z w.w. laptopem. Mikrofon nie działa w Windowsie, ani na żadnej innej aplikacji, lecz w przeglądarce podczas testu mikrofonu online lub na discordzie online mikrofon nagle zaczyna działać. Reinstalowałem sterowniki, zero żółtych wykrzykników, próbowałem się bawić apką realteka. Wszystko na nic, nie potrafię rozgryźć tego problemu. Mikrofon wewnętrzny i zewnętrzny działają na takiej samej zasadzie - tylko przeglądarka. Za pare dni przyjdzie mi karta dzwiekowa na usb, ale jednak chcialbym naprawic ten problem. Dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta dzwiekowa na usb, ten sam problem, mikrofon nie dziala w windowsie, sluchawki tak, a na przegladarce wszystko śmiga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś odptaszyć tryb wyłączności? Raz miałem dziwne akcje związane z tą opcją.

p51L7k4.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnim moim pomysłem był driver booster, który rzekomo zaktualizował sterowniki karty dzwiekowej. Karta zewnętrza jak i słuchawki na bluetooth z mikrofonem również nie dały rady. Wszystkie sprzęty działają z mikrofonem na discordzie przeglądarkowym, lecz żadna aplikacja z poziomu windowsa nie potrafi ich obsłużyć.

post-257106-15423157357642_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak bios zaktualizowany, oczywiście był to mój błąd i niedopatrzenie. Problem rozwiązany. ( prywatność -> mikrofon -> zezwalaj aplikacjom no dostęp do swojego mikrofonu). Opcja ta była wyłączona... Dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co przepraszać, tylko cieszyć się że problem był błahy i wszystko działa jak należy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...