Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

s1nn3r

X-kom - montaż zestawu komp. - istnieje rabat na 1zł ?

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Wiem, że morele ma rabat na montaż zestawu komputerowego za 1zł.

Czy x-kom również posiada taki kod ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi komputronik składał także nie polecam (bo zjebali i nie założyli tego co chciałem) i w dodatku placiłem 180 zeta.

Nie wiem jak to w xkomie wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W x-komie montaż jest za darmo, złożyli mi ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast pytać na forum, zadzwoń, zadaj pytanie online, czy przy zakupie całego zestawu, zaoferują Ci jakiś rabat lub złożenie zestawu. Większość sklepów jest w stanie przygotować ofertę indywidualną i się dogadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczą dwie sprawne ręce i czytanie za zrozumieniem, co jest za darmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak za darmo ? 79,90 zł

No teraz to nie wiem, ale w 2016 miałem gratis zamawiając wszystkie części u nich. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne aktualnie

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • @Ryszawy A jak się sprawuje ten Windforce V2? Jak z kulturą pracy i temperaturami na biosie silent?
    • Mieszkańcom też ułatwiają, bo o tyle mniej samochodów do tego Wrocławia dojeżdża. Z tego co znalazłem, to nie ma jeszcze żadnych konkretów w tym planowanego przebiegu, bo blokadą jest linia kolejowa i jej przebudowa (projektu zdaje się, że nadal nie ma). Z luźnych planów też to za dobrze nie wyglądało, bo po opłotkach dzielnic/osiedli. https://www.wroclaw.pl/komunikacja/tramwaj-na-oltaszyn-moze-powstac-dopiero-w-latach-30
    • Nie mam tej gry, nie sprawdzałem jej u siebie więc to pomyłka, ktoś inny musiał zabrać głos w tej sprawie. Chociaż nie powiem - z chęcią sprawdziłbym jak sobie gra radzi u mnie, przede wszystkim czy w cutscenkach nie spadają fps no i jak tam wydajność ogólna + Burning Shores po dłuższym czasie grania. Jako, że uniwersum tej gry ani mnie nie jara ani nie ziębi odpuściłem i kiedyś na pewno kupię ale jak mocniej spadnie z ceny i nie będę miał totalnie w co grać.
    • Pobierz, odinstaluj obecny sterownik i zainstaluj ten https://www.intel.com/content/www/us/en/download/15084/intel-ethernet-adapter-complete-driver-pack.html
    • U mnie ten zaśmierdziały port z konsoli wyrzygany przez rockstar odstawiał następujące szopki: 1. Kiedyś zabrali mi prąd w czasie grania i wcięło mi 70% postęp zapisu z grania, ten ich oszczania godny "launcher" przywrócił mi z chmury autosejwa z prologu gry.   2. Dźwięk losowo pierdzi i trzeszczy, szczególnie podczas kwestii mówionych w cutscenkach. 3. Mapa świata gry przycina się podczas jej przesuwania, to samo małe menu po wywołaniu pauzy - przełączanie góra/dół przymula i działa wolno. Swego czasu myślałem, że pomoże zmiana Vulkana na DX 12 czy też włączenie v-sync i tripple buffering ale się pomyliłem, problem wrócił jak bumerang. Opisywanych przez kolegę wyżej problemów nigdy nie zauważyłem u siebie.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...