Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

nakano

Asus Prime B450M -K

Rekomendowane odpowiedzi

Sam zalinkowałeś stronę producenta - masz tam listę wspieranych procesorów.

 

Za tyle nie dostaniesz nówki nawet na chipie A320. Jeżeli gwarancja jest legitna (a co odsprzedający, to inna interpretacja) to brać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się zainstalować oba wymienione przez Ciebie procesory, co do jej jakości trudno mi się wypowiedzieć, bo po prostu nie mam ;) jedyne co rzuca się w oczy to brak radiatorów na sekcji zasilania, wiec pewnie z tą sekcją zasilania słabo, zwłaszcza pod 8 rdzniowce, o OC raczej zapomnij. Nie znalazłem tez żadnych opinii o niej w necie, za to jej cena w sklepach wacha sie w okolicach 400 zł wiec 150 to dość tanio, żeby nie powiedzieć ze aż podejrzanie za tanio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

150zł za tę płytę brzmi jak typowy OLX 'owy wałek. Szkoda czasu i pieniędzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie nigdzie nie ma opinii na temat tej płyty dlatego miałem nadzieję że może ktoś tutaj miał i może napisze. 150zł to fakt mało za nową ale około 400 to chyba lekka przesada za tak ubogi model? Zastanowię się jeszcze, jak pisałem mieszkam niedaleko bo w tym samym mieście to nie problem obejrzeć czy faktycznie nowa i jaką ma gwarancję. Ogólnie to chciał bym unowocześnić komputer i zamienić i5 na ryzen 2600 lub 1700 ewentualnie z X. Nie zakładając nowego tematu może doradzicie z wyborem płyty. Nie interesują mnie żadne bajery, światełka czy ekstremalne OC a coś dobrego i niedrogiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie każda płyta MSI b450 z radiatorem na sekcji zasilania będzie ok w 150% (chyba wszystkie mają).

Lub większość płyt b350 MSI z update BIOSu.

np. MSI B450 PRO VDH, tańsza i IMO lepsza od tego ASUSa + umożliwi bezproblemowe OC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...