Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

azgan

The Game Awards 2018 - wybieramy grę roku

Jaka gra zasługuje na GOTY 2018?  

120 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaka gra zasługuje na GOTY 2018 zdaniem czytelników PCLab?

    • Red Dead Redemption 2
    • Assassin’s Creed Odyssey
    • God of War
    • Spider-Man
    • Monster Hunter: World
      0
    • Celeste


Rekomendowane odpowiedzi

Wiedźmin do walki się przygotowywał, ale to w ogóle do gry nie pasuje. W W2 bez eliksirów niektórych walk się nie dało za żadne skarby ukończyć na wyższych poziomach trudności. A wiedziałeś, że trzeba ich użyć dopiero po tym, jak już te walki przegrałeś, co z projektowego punktu widzenia jest błędem twórców.

W W3 MOŻESZ się turlać, w W2 MUSISZ się turlać. Taka różnica.

Nie zrozumiałeś. To, że są OP buildy to jedno, ale to, że robienie mocnych zbroi i mieczów w W2 jest bez sensu wynika z faktu, że gra się po prostu za szybko kończy po ich zrobieniu. Kończenie, albo wyrobienie niektórych itemów w trzecim akcie W2 jest całkowicie oderwane od potrzeb naszej postaci. W ogóle nie odniosłem się do tego, że kogoś kładziesz na 2-3 strzały, bo w mojej wypowiedzi nie chodziło o moc postaci, tylko o brak przeciwników, na których tą moc można sprawdzić.

Koncept z siadaniem do ognia i robienie eliksirów bardziej mi pasował, niż to co mamy obecnie w W3. Bo W2 był mocno w stronę eliksirów ogólnie. W sumie racja, w W3 masz jakiś wybór. No nie można porównywać tunelówki do otwartego świata, w W3 możesz "wypróbować" end gejm, a to że kogoś kładziesz na 2-3 strzały to właśnie brak potworów w end gejmie które mogą dać jakiś "challenge" nowemu buildowi, to jest słaba strona W3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wspominam o błędach projektowych, które nie powinny mieć w W2 miejsca. W każdym akcie masz do zrobienia jakąś broń, którą możesz zrobić najczęściej na sam koniec aktu. Itemy, które są do tego potrzebne znajdujesz właśnie najczęściej pod koniec, co moim zdaniem nie ma żadnego sensu w grze RPG. Bo przechodząc z tą bronią do kolejnego aktu dość szybko się okazuje, że jest już za słaba i są jakieś jej odpowiedniki. CDP po prostu skiepściło w tym przypadku. A widać to jeszcze bardziej przez bardzo krótki trzeci akt, gdzie w zasadzie nic ciekawego się nie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesadzasz. A co powiesz o zamieszkaniu na Krzywuchowych moczarach :lol2:

Może na Skellige trochę za dużo przyrody, góry, lasy, woda. Fajne miejsce dla lubiących spokój do zamieszkania :E

 

Imho najlepsze miejsce do zamieszkania to Toussaint, winko, gorące dziewki, piękna pogoda itd.

Skellige bardzo przypomina mi Norwegię w której byłem, cisza spokój, przyroda i fiordy, moja ulubiona miejscówka z W3 to jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skellige bardzo przypomina mi Norwegię w której byłem, cisza spokój, przyroda i fiordy, moja ulubiona miejscówka z W3 to jest.

Powiedziałbym że to najlepsza miejscówka z gier RPG pod względem klimatu od paru ładnych lat. Za to jedno miejsce należy się GOTY :E

 

Jestem ciekawy kiedy pojawi się jakiś koleś z kasą i wykupi wszystkie te nagrody, że stworzyć odpowiednie kategorie i wybrał odpowiednie jury. Może zamiast tworzyć GOTY, po prostu zrobić top3, i dawać 3 nagrody?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...