Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

azgan

The Game Awards 2018 - wybieramy grę roku

Jaka gra zasługuje na GOTY 2018?  

120 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaka gra zasługuje na GOTY 2018 zdaniem czytelników PCLab?

    • Red Dead Redemption 2
    • Assassin’s Creed Odyssey
    • God of War
    • Spider-Man
    • Monster Hunter: World
      0
    • Celeste


Rekomendowane odpowiedzi

ale ta gra miała premierę w 2015 roku :hmm:

 

I zdobył nagrody https://pclab.pl/news67289.html a na The Game Awards 2016 nawet dodatek Krew i wino otrzymał statuetkę https://pclab.pl/news72164.html

 

Przecież to normalne że co roku nie będę głosowali na te same gry. Wiedźmin 3 ma GOTY więc na co tu dalej głosować :E ?

 

PS> Pora dać szansę nowym grą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

God of war bezapelacyjnie-Kratos zamiótł w tym roku?

Tuż za nim Red dead redemtion 2-chociaż tutaj opieram się na waszej opinii i recenzjach bo jeszcze nie miałem przyjemności zagrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja bym był producentem gier, to miałbym te gale gdzieś. I pewnie większość faktycznych producentów tak ma. Autorzy np. takich Avengersów raczej nie płaczą w poduszkę, że ich filmy żadnych nagród nie zdobywają, póki zarabiają miliardy w kinach.

 

Tak samo jak filmowe Oskary - niby nikomu nie są potrzebne a wszyscy o nie zabiegają. GOTY to nie lada wyróżnienie później mogą się lansować, nie bez powodu są wznowienia gier w zbiorczych wydaniach lub przynajmniej z nowym pudełkiem i wielkimi literami GOTY :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinno być wyróżnienie jeszcze GameOfTheCentury, gra wieku to by było coś, no i GameOfTheMillenium, gra tysiąclecia :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

To nie są moje wybory i propozycje to są nominacje The Game Awards 2018 takie wybrali i takie gry są w tych kategoriach nic Ci nie poradzę jeśli coś jest nie po Twojej myśli. Od tego masz ten temat żebyś mógł napisać własną listę życzeń (co nie wpłynie oczywiście na GOTY bo gier których nie ma na liście nie są brane pod uwagę w głosowaniu) ;)

 

A myślałem że twoje / pclaba :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak filmowe Oskary - niby nikomu nie są potrzebne a wszyscy o nie zabiegają.

No nie wszyscy. Większość ponad nagrody stawia finansowy profit, świadomie rezygnując z walorów artystycznych czy ambicji.

 

GOTY to nie lada wyróżnienie później mogą się lansować, nie bez powodu są wznowienia gier w zbiorczych wydaniach lub przynajmniej z nowym pudełkiem i wielkimi literami GOTY :E.

W świecie growym GOTY to takie wyróżnienie, że kto jest w stanie napisać z głowy zdobywcę głównej nagrody TGA w 2016? Fajna sprawa, ale zanim te nagrody rozdadzą, to mamy już setki recenzji, gameplayów i lwią część zysku ze sprzedaży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A myślałem że twoje / pclaba :>

 

I znowu nie zrozumiałeś. Temat jest o The Game Awards 2018 i pytanie jest w kontekście właśnie tych nominacji zdaniem czytelników PCLab.

 

No nie wszyscy. Większość ponad nagrody stawia finansowy profit, świadomie rezygnując z walorów artystycznych czy ambicji.

 

I później pojawiają się lukratywne propozycje, piszą o tym w prasie, wywiady a kolejne "dzieło" jest reklamowane jako film osób które zdobyły Oskary ect. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne że nikt słownie ani jednym głosem nie podzielił się z Spider-Man a podobno przebił God of War :hmm:. Ciekawe co na to ODIN :E ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I później pojawiają się lukratywne propozycje, piszą o tym w prasie, wywiady a kolejne "dzieło" jest reklamowane jako film osób które zdobyły Oskary ect. ;)

Bo Oskary renomę mają, wyrabianą przez lata, najwyższą w środowisku (i tak spora grupy na nie leje, tworząc kino popcornowe bez szans na nominacje), a nagrody growe tak jakoś niezbyt - nie przeczytasz o nich w prasie, w telewizji nie powiedzą, a tyle ich, że wydawcy głównie chwalą się ich ilością. Nikt o producencie nie powie, że to zdobywca tej a tej nagrody. Nie przeczytasz na pudełku, ani z trailera się nie dowiesz, że to kolejna gra laureata GOTY Joystick Awards czy TGA.

 

Update: Oskar często jest trampoliną do basenu z większą kasą niż celem samym w sobie. W przypadku gier główne nagrody i tak zdobywają giganci branży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wymienionych tytułów ograłem do tej pory tylko GOWa i RDRII. Drugi tytuł dopiero w połowie ukończony, a że potem jest tylko lepiej to wynik głosowania może być tylko jeden :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo Oskary renomę mają, wyrabianą przez lata, a nagrody growe tak jakoś niezbyt - nie przeczytasz o nich w prasie, w telewizji nie powiedzą, a tyle ich, że wydawcy głównie chwalą się ich ilością. Nikt o producencie nie powie, że to zdobywca tej a tej nagrody. Nie przeczytasz na pudełku, że to kolejna gra zwycięzcy GOTY Joystick Awards czy TGA.

 

No jak nie? Przecież w prasie branżowej i Internecie jest tego pełno https://pclab.pl/news66679.html

 

Samych producentów też jak najbardziej to cieszy - Iwiński skakał z radości jak dostali GOTY :E

 

https://www.youtube.com/watch?v=xPr0rIIq46I

 

później z dumą chwalą się ilością zdobytych nagród

 

q2Ii5wf.jpg

 

Marcin Iwiński z CD Projekt RED: "Gdy odbierałem nagrodę na The Game Awards, zastanawiałem się czy im to powiedzieć"

 

Nie, nie chodzi o pomyłkę z przedstawieniem Vivy Seifert z Her Story jako aktorki z Wiedźmina 3, a o podejście do graczy. Podejście, które się sprawdza, bo do masy nagród dołączyła właśnie kolejna, tym razem lokalna - Paszport Polityki.

 

Pomyłka była dosyć smutna i nie powinna się zdarzyć, a reakcja Marcina Iwińskiego na wiadomość, że znana z Her Story, siedząca przed nim Viva Seifert, dostaje nagrodę za występ w Wiedźminie 3, w formie gifa (także animowanego) była tego dnia hitem grającej części internetu.

 

Wracając jednak do meritum – Wiedźmin 3: Dziki Gon dostał ponad 170 nagród tzw. Game of the Year (i drugie tyle przed premierą, ale im nie ufamy). Jednymi z ważniejszych wyróżnień były te z gali The Game Awards. Wiedźmin 3 został tam grą roku i RPG roku, a CD Projekt RED najlepszym studiem. Odbierający te nagrody Marcin Iwiński wspomniał wczoraj podczas sesji AMA ze studentami na warszawskim SGH, że zastanawiał się, czy im “to” powiedzieć. To, czyli że warto szanować graczy. Że warto tworzyć wartościowe dla graczy rzeczy i im je sprzedawać, a nie wpychać “granaty plazmowe i trzy mapki na krzyż” w cenie pełnej gry.

 

polygamia.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomimo tego co o niej słychać złego, a nie jest tego dużo, wybór pada na RDR2 (zanim jeszcze ta gra wyszła wyczuwałem grę roku) :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinni zrobić konkurs na grę dziesięciolecia.

 

RDR2, Cyberpunk i TLoU 2 to by była ciekawa walka. Oczywiście jak w przypadku dwóch ostatnich uda się je wydać do końca 2019 roku.

W3 może też by coś ugryzł i staną w szranki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na gali mają być zapowiedzi i trailery zupełnie nowych gier zobaczymy może pokażą też coś z Cyberpunk :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak nie? Przecież w prasie branżowej i Internecie jest tego pełno https://pclab.pl/news66679.html

Chodziło mi o media ogólnego typu. Na TVP Info czy TVN24 (tudzież zagranicznych odpowiednikach) przeczytasz/powiedzą o Oskarach, ale kto dostał TGA się nie dowiesz (chyba, że wpadnie Polakom).

 

później z dumą chwalą się ilością zdobytych nagród

O tym pisałem - chwalą się ilością, bo żadna z nagród nie ma takiej renomy, żeby przyćmić nią pozostałe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. GoW

2. Spiderman

3. RDR2

 

To dobry rok był.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinni zrobić konkurs na grę dziesięciolecia.

 

RDR2, Cyberpunk i TLoU 2 to by była ciekawa walka. Oczywiście jak w przypadku dwóch ostatnich uda się je wydać do końca 2019 roku.

W3 może też by coś ugryzł i staną w szranki.

 

I na co byś głosował :E ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RDR2 - co prawda nie grałem, ale po recenzjach i wypowiedziach tak uważam. Czekam na wersje PC i z pewnością spędzę przy tym tytule wieleset godzin :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze maly Wrozbita Maciej jestem,wiem kto wygra zanim beda wyniki :E

 

 

RDR2 zmiótł,sponiewieral ,pokazal jak daleko inni sa w tyle, i jak sa bezradni wobec R*

to jakby wlasciciel Opla widzial w lusterku wlasciciela Porshe ktory go wyprzedza i coz on na to poradzi

 

Moj typ

 

RDR2

 

podium

 

1 RDR2

2.GOD OF WAR

3 SPIDERMAN/DETROIT BECOME HUMAN

 

wszytskie gry na konsole.. i jeszce wyroznienie dla Yakuzy 0 ,teraz skonczylem genialna gra,byla by na podium gdyby nie fakt ze wyszla wczesniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszytskie gry na konsole..

 

I to jest smutne co w tym roku dostajemy na PC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to jest smutne co w tym roku dostajemy na PC

 

 

No ostatnia dobrą gra ktora pamietam z PC jest Hellblade Senua Sacrifice.....

 

A tak to niewiem nawet co mialbym tu napisac i na co zaglosowac gdybym nie kupil Pro ,ale widzac gdzie skreca rynek PC ,zakup konsoli to dla SP juz teraz obowiazek.A niebawem Horizon 2,Death Stranding, God of War 5 czy Ghost of Thushima.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I na co byś głosował :E ?

Dzisiaj nie mam pojęcia, ale nie mogę się doczekać cyberpunka i TLoU2.

I to jest smutne co w tym roku dostajemy na PC

Bardzo smutne. Na PC dostaliśmy Rtx 2080Ti za ~6.5k pln i BF V w 1080p z dropami do ~50fps :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Assassin’s Creed Odyssey - nie grałem ale po Origins to MEH

Celeste - grałem, ciekawe absolutnie nie na GOTY

God of War - grałem, solidny tytuł, nie porwał mnie

Marvel's Spider-Man - nie grałem bo komiksy fuj, fuj

Monster Hunter: World - grałem, przyzwoicie, nie na GOTY

Red Dead Redemption 2 - nie grałem ale to R*, a i tak podzielam opinię Lyptona, że te nagrody są niewiele warte więc na to oddałem swój głos. Czy raczej swoje głosy bo w każdej kategorii gdzie było RDR właśnie na nie zagłosowałem. :lol2:8:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ani jeden tytuł nie grałem i w sumie nie pali mi się ¯\_(ツ)_/¯

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...