Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

bochnek

Nowy zestaw pc- zamontowali uzywana karte graficzna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Zamówiłem zestaw komputerowy przez internet w sklepie esc.pl

 

Dzisiaj żona odebrała komputer od kuriera. Przed chwilą rozpakowałem paczkę i nie zgadza mi się karta graficzna. Zamawiałem Zotac gtx 1070 8gb wersja mini a patrzę na pudełko po karcie i napisane mam Zotac gtx 1070 amp! Extreme. Myślę sobie, że może pomylono pudełko ale zaglądam do komputera a tam jest karta z pudełka. Oglądam dokładnie są 3 wiatraki a wersja mini ma 2 jak się nie mylę. Co dziwne wentylatory są brudne od kurzu co świadczy, że ta karta jest UŻYWANA!? Sprawdzam fakturę a na niej jest wpisana karta Zotac gtx 1070 amp! Extreme czyli inna niż zamawiałem. Miał ktoś podobną sytuację? Jakie kroki podjąć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Towar niezgodny z zamówieniem, zwrot/wymiana. Co tu kombinować. (tylko czasu i nerwów szkoda)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddaj im ten komputer w terminie 14 dni i kup w innym sklepie.

 

ESC to januszowy sklep, aby tylko sprzedać towar a później obsługa klienta to żart.

 

Już chyba na każdym polskim forum ludzie się rozpisują na temat tego pseudo sklepu i poziomu obsługi klienta jaki oferuje.

Tu ostatnie z pclaba

http://forum.pclab.pl/topic/1257724-Serwis-odrzuci%C5%82-reklamacje-GTX970-dok%C5%82adnie-3-miesi%C4%85ce-przed-ko%C5%84cem-gwarancji/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś kartę lepszą.

 

Jak sklep normalnie świadczy gwarancję, a kartę jesteś w stanie normalnie u zotaca zarejestrować do przedłużonej gwarancji, to w czym problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddaj im ten komputer w terminie 14 dni i kup w innym sklepie.

 

ESC to januszowy sklep, aby tylko sprzedać towar a później obsługa klienta to żart.

 

Już chyba na każdym polskim forum ludzie się rozpisują na temat tego pseudo sklepu i poziomu obsługi klienta jaki oferuje.

Tu ostatnie z pclaba

http://forum.pclab.pl/topic/1257724-Serwis-odrzuci%C5%82-reklamacje-GTX970-dok%C5%82adnie-3-miesi%C4%85ce-przed-ko%C5%84cem-gwarancji/

A kiedyś był polecany w wątku z zestawami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś kartę lepszą.

 

Jak sklep normalnie świadczy gwarancję, a kartę jesteś w stanie normalnie u zotaca zarejestrować do przedłużonej gwarancji, to w czym problem?

Jeśli karta jest używana, cholera wie dla czego była zwracana i czy nie ma jakiejś ukrytej wady, na podstawie której mogą mu potem odmówić gwarancji/serwisu.

 

Zwłaszcza biorąc pod uwagę opinie o tym sklepie.

 

Edit: no chyba ze bezpośrednio do Zotaca ale i tak lepiej dmuchać na zimne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kiedyś był polecany w wątku z zestawami...

A nie był dlatego, ze albo tani albo miał jako jeden z niewielu sklepów konfigurator?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie pamiętam już, dawno to było. Może po prostu płacili jakąś kasę autorowi zestawienia tych zestawów, i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu płacili jakąś kasę autorowi zestawienia tych zestawów, i tyle.

Weź już nie twórz historii spiskowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale jak nie? Istnieje coś takiego jak linki referencyjne, i mogły tam być użyte w tych zestawieniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, jest tak jak pisał maslak - sam korzystałem z ich konfiguratora, bo był dość wygodny i jeden z pierwszych (pamiętam, jak przy komputronikowym było napisane, że jest "eksperymentalny"). Nie miałem z tego żadnych korzyści...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kiedyś był polecany w wątku z zestawami...

 

Na forum po prostu wiele wątków nie aktualizuje się. Przecież wszystko z czasem może się zmienić. Kiedyś esc to był solidny sklep, nie wiem dlaczego tka popsuł się ten sklep...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasciciel oddał sklep synusiowi ktory jest młody głupi i nie nadaje się do prowadzenia biznesu, od tego czasu esc idzie w dół

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmawialem z pracownikiem Zotac na chatlive i sprawdzil ze karte zakupil dystrybutor w grudniu 2017r. Powiedzial ze nie zarejestruje jej do przedluzonej gwarancji bo jest za stara i ze pochodzi z okresu kopania kryptowalut. To sie nie trzyma kupy zamawialem zotac mini po cenie 1900zl a dostalem karte o wartosci 2400 nikt normalny tak nie robi. Smierdzi mi tu walkiem na odleglosc. Szkoda ze nie mozna sprawdzic informacji ile karta przepracowala. Mam dylemat bo zamawialem caly zestaw i teraz nie wiem czy mam wymieniac sama karte czy odsylac wszystko? Totalnie jestem skolowany i coraz bardziej wkurzony!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odsylaj wszystko, zabieraj pieniadze i idz do innego sklepu, nie tolerujmy buractwa i złodziejstwa, oczywiscie zrob se screeny z rozmow suportu zotaca jakby śmieci robiły problemy ze zwrotem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozecie poradzic ktorym kurierem odeslac? Moze ktos ostatnio wysylal i moze sie podzielic informacja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalało ich i są dużo w plecy.

No i co z tego?

Każdy kto prowadzi biznes powinien mieć ubezpieczenia wykupione i to takie, które faktycznie pozwolą zminimalizować straty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Grobel

No i co z tego?

Każdy kto prowadzi biznes powinien mieć ubezpieczenia wykupione i to takie, które faktycznie pozwolą zminimalizować straty.

Nie wszystko i nie od wszystkiego idzie się ubezpieczyć. I to nie wina prowadzącego biznes.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalało ich i są dużo w plecy.

 

Przepraszam, ale co to obchodzi potencjalnych klientów? Zamawiam nową kartę i taką chcę otrzymać. Jak nie mogą się wywiązać z zamówień, to powinni zamknąć interes, a nie robić ludzi w konia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieku wal do sklepu od razu i zapytaj o co kaman i czy masz odsyłać samą kartę czy cały zestaw.

 

Ze 2 razy u nich zamawiałem i nie miałem żadnych problemów, również z pytaniami i reakcją po zakupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po rozmowie ze sklepem i poki co podejscie do klienta jest ok. Dostalem kilka opcji do wyboru:

1) zostawiam karte i daja mi rabat 500zl

2) wymienia mi na karte Inno3D iChill GeForce GTX 1070 Ti X4, 8GB GDDR5 (256 Bit), HDMI, DVI, 3xDP C107T4-1SDN-P5DN

Lub

Patit GeForce GTX1070Ti Dual 8GB DDR5 256bit bez zadnej doplaty

3) oddadza pieniadze a kurier zabierze karte

 

Gdyby nie brzeczacy wentylator w zotacu i pewnosc ze ta karta nie kopala kryptowalut to bym ja zostawil bo jest naprawde mega( kultura pracy i glosnosc super - jak przechyle na bok obudowe to wiatrak przestaje brzeczec).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym chyba przetestował tego Zotaca wzdłuż i wszerz i wziął rabat. 5 stówek piechotą nie chodzi :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym wział tego Inno3D, ale tez upewnił się, że dostaniesz nową, a nie znowu używaną...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...