Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

heimdall85

Która będzie cichsza Sharkoon Purewriter Kailh Red vs MODECOM Volcano Blade Kalih Brown

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

potrzebuję klawiatury głównie do pisania/programowanie, która będzie cichsza od przełączników blue, które teraz mam. Fajnie jak by nie miała bloku numerycznego oraz była w miarę płaska. Znalazłem te dwie, które spełniają mniej więcej moje potrzeby. Jak myślicie red czy brown będzie cichszy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Red - czerwone są najcichsze.

Będzie duża różnica miedzy brown a red? Niestety na filmikach youtube słabo słyszę różnice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie duża różnica miedzy brown a red? Niestety na filmikach youtube słabo słyszę różnice.

 

Nieduża.

 

Jak chcesz coś taniego i cichego to albo membrana, albo hybryda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieduża.

 

Jak chcesz coś taniego i cichego to albo membrana, albo hybryda.

 

Teraz mam mechanika i mi pasuje. Więc chciałbym dalej mieć mechanika. Spróbuję jednak te redy może okażą się dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cichy mechanik? Mam Gaterony Redy w wersji silent i jest minimalnie cisza niż membranówka Logitech K360 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cichy mechanik? Mam Gaterony Redy w wersji silent i jest minimalnie cisza niż membranówka Logitech K360 :)

 

Ta odpada bo widzę, że jest wysoka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No silent są ciche, z tego co pokazują na YT, przynajmniej Cherry MX. Niestety płaskich silent nie ma.

 

Niemniej przy pisaniu Red Choc są na poziomie zwykłej, przeciętnej membrany. Naprawdę w porządku. Niestety Brown nie miałem okazji pomacać, więc nie powiem, jak jest w ich wypadku. Różnica powinna być niewielka, ale jakaś pewnie będzie, tak czy inaczej będzie ciszej niż blue. Zawsze można zaryzykować i jakby co odesłać. W tych Kailhach i tak siłą aktwyacji jest taka sama, wiec pytanie jak bardzo zależy ci na przełącznikach tactile.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No silent są ciche, z tego co pokazują na YT, przynajmniej Cherry MX. Niestety płaskich silent nie ma.

 

Niemniej przy pisaniu Red Choc są na poziomie zwykłej, przeciętnej membrany. Naprawdę w porządku. Niestety Brown nie miałem okazji pomacać, więc nie powiem, jak jest w ich wypadku. Różnica powinna być niewielka, ale jakaś pewnie będzie, tak czy inaczej będzie ciszej niż blue. Zawsze można zaryzykować i jakby co odesłać. W tych Kailhach i tak siłą aktwyacji jest taka sama, wiec pytanie jak bardzo zależy ci na przełącznikach tactile.

 

Myślę, że aż tak na tactile mi nie zależy i pójdę w czerwone i zamówię Sharkoon Purewriter TLK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakbyś chciał brązowe, to w Morele jest Volcano Blade za 169 zł z kodem MORELOWYPT.

Przez przypadek zobaczyłem, to pomyślałem, że gdzieś na forum wrzucę, a nie ma gdzie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakbyś chciał brązowe, to w Morele jest Volcano Blade za 169 zł z kodem MORELOWYPT.

Przez przypadek zobaczyłem, to pomyślałem, że gdzieś na forum wrzucę, a nie ma gdzie :E

 

Dzięki przyda się ? Nie masz może kodu na Modecom blade Red?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tych nie przecenili, tylko Brown i Blue.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tych nie przecenili, tylko Brown i Blue.

 

Szkoda bo jednak redy cichsze i chcę je kupić. Może coś na Black Friday będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale browny są ciche :). Mam taką i minimalnie głośniejsza od membranówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale browny są ciche :). Mam taką i minimalnie głośniejsza od membranówki.

 

Porównywałeś może z Red ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na chłopski rozum powinno być praktycznie tak samo, nie są clicky, kapsle i obudowa oraz siła te same.

 

Kup i sprawdź :E

Na tym filmie właściwie nie ma różnicy w głośności

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na chłopski rozum powinno być praktycznie tak samo, nie są clicky, kapsle i obudowa oraz siła te same.

 

Kup i sprawdź :E

Na tym filmie właściwie nie ma różnicy w głośności

 

Na tym filmiku jest mierzona głośność

wypadają tak samo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem tego Modecom Volcano Blade Kalih Brown i porównując do moich niebieskich przełączników oraz membranowej jest naprawdę cicha. Tak jak forfun jest nieznacznie głośniejsza od membranowej, w końcu żona nie narzeka :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne aktualnie

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Jak pisałem o tym dosłownie z 2 miesiące temu, tutaj to mnie wyśmiali, że science fiction opowiadam... Węgry jak Węgry, ale jakby tak Turcja zrobiła taki numer (a przecież Erdogan to kumpel putlera) to zobaczymy w razie godziny W wojska natowskie z UE jak świnia niebo... Bo jakby Turcja przeszła do bloku ruskiego to każdy kraj UE zostawi sobie wojska u siebie do obrony... A nawet wystarczy pewno to, że Turcja oznajmi, że zachowuje "neutralność" to i tak kraje UE będą posrane i nikt tu nic nie przyśle...
    • A nie miałeś wyciągniętej broni? Mnie raz tak wsadzili do więzienia, ale miałem klucz i po prostu wyszedłem.   Za drugim razem, wparowałem już bocznym wejściem obok nich i nic nie zrobili. Brechtałem z tego, bo przy tym quescie jeszcze zmienia się muzyczka, aby podkręcić napięcie skradania, a ja sobie chodziłem jak u siebie.
    • @Passt A jak uzywam tego alienware DWF w 100Hz zeby miec 10 bit to w tym cru i tak daje odswierzanie 155hz a wtedy w Freesysnc 24 - 154? Czy wtedy odswirzeanie na 90hz a freesync na 24 - 89?
    • A cały ten cyfrowy syf zaczął się wraz ze startem Steam. 
    • Z tego powodu mam również takie, a nie inne zdanie o Konfederacji, że ich pomysły, typu właśnie większa "swoboda" gospodarcza nie jest realna przy polskiej mentalności, bo to skończyłoby się totalnym wyzyskiem i całkowita dyktaturą prywatnych firm. Bydgoska Prawica - start z jednej listy kandydatów z PiS i Konfederacji do wyborów samorządowych, czy spotkania Brauna i jego ludzi z tym człowiekiem https://www.pap.pl/aktualnosci/news%2C838557%2Cna-wniosek-abw-leonid-swiridow-ma-przedluzony-zakaz-wjazdu-do-strefy Także możesz to uznać za brak dowodów, ale to są bardzo wyraźne sygnały. Jeżeli Konfederacja nie chce być tak utożsamiana, to chyba logicznym jest, że powinni takich osób unikać w swoich szeregach.  Teraz wyobraź sobie co by było, gdyby takie informacje dotyczyły kogoś z KO, TD czy Lewicy. Z resztą przypomnij sobie ile było niedawno jojczenia bo Tusk gościł putina 16 lat temu w ramach wizyty dyplomatycznej.  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...