Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

heimdall85

Która będzie cichsza Sharkoon Purewriter Kailh Red vs MODECOM Volcano Blade Kalih Brown

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

potrzebuję klawiatury głównie do pisania/programowanie, która będzie cichsza od przełączników blue, które teraz mam. Fajnie jak by nie miała bloku numerycznego oraz była w miarę płaska. Znalazłem te dwie, które spełniają mniej więcej moje potrzeby. Jak myślicie red czy brown będzie cichszy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Red - czerwone są najcichsze.

Będzie duża różnica miedzy brown a red? Niestety na filmikach youtube słabo słyszę różnice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie duża różnica miedzy brown a red? Niestety na filmikach youtube słabo słyszę różnice.

 

Nieduża.

 

Jak chcesz coś taniego i cichego to albo membrana, albo hybryda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieduża.

 

Jak chcesz coś taniego i cichego to albo membrana, albo hybryda.

 

Teraz mam mechanika i mi pasuje. Więc chciałbym dalej mieć mechanika. Spróbuję jednak te redy może okażą się dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cichy mechanik? Mam Gaterony Redy w wersji silent i jest minimalnie cisza niż membranówka Logitech K360 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cichy mechanik? Mam Gaterony Redy w wersji silent i jest minimalnie cisza niż membranówka Logitech K360 :)

 

Ta odpada bo widzę, że jest wysoka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No silent są ciche, z tego co pokazują na YT, przynajmniej Cherry MX. Niestety płaskich silent nie ma.

 

Niemniej przy pisaniu Red Choc są na poziomie zwykłej, przeciętnej membrany. Naprawdę w porządku. Niestety Brown nie miałem okazji pomacać, więc nie powiem, jak jest w ich wypadku. Różnica powinna być niewielka, ale jakaś pewnie będzie, tak czy inaczej będzie ciszej niż blue. Zawsze można zaryzykować i jakby co odesłać. W tych Kailhach i tak siłą aktwyacji jest taka sama, wiec pytanie jak bardzo zależy ci na przełącznikach tactile.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No silent są ciche, z tego co pokazują na YT, przynajmniej Cherry MX. Niestety płaskich silent nie ma.

 

Niemniej przy pisaniu Red Choc są na poziomie zwykłej, przeciętnej membrany. Naprawdę w porządku. Niestety Brown nie miałem okazji pomacać, więc nie powiem, jak jest w ich wypadku. Różnica powinna być niewielka, ale jakaś pewnie będzie, tak czy inaczej będzie ciszej niż blue. Zawsze można zaryzykować i jakby co odesłać. W tych Kailhach i tak siłą aktwyacji jest taka sama, wiec pytanie jak bardzo zależy ci na przełącznikach tactile.

 

Myślę, że aż tak na tactile mi nie zależy i pójdę w czerwone i zamówię Sharkoon Purewriter TLK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakbyś chciał brązowe, to w Morele jest Volcano Blade za 169 zł z kodem MORELOWYPT.

Przez przypadek zobaczyłem, to pomyślałem, że gdzieś na forum wrzucę, a nie ma gdzie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakbyś chciał brązowe, to w Morele jest Volcano Blade za 169 zł z kodem MORELOWYPT.

Przez przypadek zobaczyłem, to pomyślałem, że gdzieś na forum wrzucę, a nie ma gdzie :E

 

Dzięki przyda się ? Nie masz może kodu na Modecom blade Red?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tych nie przecenili, tylko Brown i Blue.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tych nie przecenili, tylko Brown i Blue.

 

Szkoda bo jednak redy cichsze i chcę je kupić. Może coś na Black Friday będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale browny są ciche :). Mam taką i minimalnie głośniejsza od membranówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale browny są ciche :). Mam taką i minimalnie głośniejsza od membranówki.

 

Porównywałeś może z Red ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na chłopski rozum powinno być praktycznie tak samo, nie są clicky, kapsle i obudowa oraz siła te same.

 

Kup i sprawdź :E

Na tym filmie właściwie nie ma różnicy w głośności

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na chłopski rozum powinno być praktycznie tak samo, nie są clicky, kapsle i obudowa oraz siła te same.

 

Kup i sprawdź :E

Na tym filmie właściwie nie ma różnicy w głośności

 

Na tym filmiku jest mierzona głośność

wypadają tak samo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem tego Modecom Volcano Blade Kalih Brown i porównując do moich niebieskich przełączników oraz membranowej jest naprawdę cicha. Tak jak forfun jest nieznacznie głośniejsza od membranowej, w końcu żona nie narzeka :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...