Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

jsfighter

Android do 500zł

Rekomendowane odpowiedzi

Android aczkolwiek jestem otwarty na inne systemy, szukam na szybko (BARDZO SZYBKO) telefonu do 500zł moze troszke wiecej moze troche mniej najlepiej zeby byl w miare dobry. LG i odrzucam z automatu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

redmi 5, moto g5 z krajowej dystrybucji.

Na allegro za 500zł kupisz leeco cool 1 dual/leree, le 2. Gwarancja sprzedawcy.

 

co jest ważne? bateria, aparat, najnowszy os?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

redmi 5, moto g5 z krajowej dystrybucji.

Na allegro za 500zł kupisz leeco cool 1 dual/leree, le 2. Gwarancja sprzedawcy.

 

co jest ważne? bateria, aparat, najnowszy os?

 

 

+1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem tylko i wyłącznie Xiaomi w tej cenie, mają dość stabilną nakładkę systemową więc nie powinieneś mieć problemu nawet w tak niskiej klasie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

redmi 5, moto g5 z krajowej dystrybucji.

Na allegro za 500zł kupisz leeco cool 1 dual/leree, le 2. Gwarancja sprzedawcy.

 

co jest ważne? bateria, aparat, najnowszy os?

Najważniejsze jest to żeby trzymał długo (bateria), był moim telefonem na długi czas i się nie zacinał, jak śmieciowy LG G3. Wolałbym mimo wszystko nowy telefon, bo z używanymi to różnie bywa. Chyba że mnie przekonacie to wtedy się nie oprę ;)

JEŚLI SIĘ DA TO ZEBY MIAL MNIEJ NIZ 5'5 CALA oraz przyzwoita pamiec ram bo tego tez nienawidzilem w LG G3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze jest to żeby trzymał długo (bateria), był moim telefonem na długi czas i się nie zacinał, jak śmieciowy LG G3. Wolałbym mimo wszystko nowy telefon, bo z używanymi to różnie bywa. Chyba że mnie przekonacie to wtedy się nie oprę ;)

JEŚLI SIĘ DA TO ZEBY MIAL MNIEJ NIZ 5'5 CALA oraz przyzwoita pamiec ram bo tego tez nienawidzilem w LG G3

Jeżeli chcesz telefon na długo to na pewno nowy, moim zdaniem (z doświadczenia) to nie podlega dyskusji, szczególnie w takiej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz telefon na długo to na pewno nowy, moim zdaniem (z doświadczenia) to nie podlega dyskusji, szczególnie w takiej cenie.

to jaki konkretnie model?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już kolega wyżej Ci napisał, sprawdź sobie Redmi 5 chociażby.

za drogi? nie ma tanszej alternatywy? Redmi 6A na xkomie za 450zl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem tylko i wyłącznie Xiaomi w tej cenie, mają dość stabilną nakładkę systemową więc nie powinieneś mieć problemu nawet w tak niskiej klasie :E

 

 

moim zdaniem czytając nie jeden twój komentarz nie powinieneś się odzywać w tematach które masz małe pojęcie.

 

Leeco i moto g5 3/16 jeśli komuś pasują ramki to te telefony zjadają xiaomi w tej kasie. Są szybkie, stabilne i mają nad przeciętny aparat w tej kasie - czego o xiaomi nie można powiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem czytając nie jeden twój komentarz nie powinieneś się odzywać w tematach które masz małe pojęcie.

 

Leeco i moto g5 3/16 jeśli komuś pasują ramki to te telefony zjadają xiaomi w tej kasie. Są szybkie, stabilne i mają nad przeciętny aparat w tej kasie - czego o xiaomi nie można powiedzieć.

szkoda że paskudnie wyglądają :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda że paskudnie wyglądają :P

 

szkoda, że masz tylko 500zł :) chcesz dobry telefon to nie wybrzydzaj, chcesz kupić coś ładnego to weź j3 2017 w złotym kolorze - jest piękny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem czytając nie jeden twój komentarz nie powinieneś się odzywać w tematach które masz małe pojęcie.

 

Leeco i moto g5 3/16 jeśli komuś pasują ramki to te telefony zjadają xiaomi w tej kasie. Są szybkie, stabilne i mają nad przeciętny aparat w tej kasie - czego o xiaomi nie można powiedzieć.

Wychodzi na to, że w tym przypadku nie tylko ja mam takie zdanie. Pokazujesz mu telefon który wygląda jak cegła z 2k10.. zresztą, są różne opinie, ja wyraziłem swoją na ten temat.

 

Co do ładnych telefonów, jak już o nich mowa, niech sobie kupi iPhone XS Max, bo moim zdaniem to on jest śliczny, natomiast J7 jest średniakiem.

 

Punkt widzenia zależy od punktu patrzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie to jakieś xiaomi bym szukał. Może zbyt ładne to one nie są, ale w tym budżecie są ok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że w tym przypadku nie tylko ja mam takie zdanie. Pokazujesz mu telefon który wygląda jak cegła z 2k10.. zresztą, są różne opinie, ja wyraziłem swoją na ten temat.

 

Co do ładnych telefonów, jak już o nich mowa, niech sobie kupi iPhone XS Max, bo moim zdaniem to on jest śliczny, natomiast J7 jest średniakiem.

 

Punkt widzenia zależy od punktu patrzenia :)

 

 

no cóż, patrząc na to, że w tej kasie idzie dostać co najwyżej xiaomi 2/16 ze słabym aparatem, wyświetlaczem HD i mediatekiem (no, chyba że mówimy o redmi 5 to snap450) lub bawienie się z leeco to bardzo bym przemyślał kupno g5 3/16 i przeżył "średniowieczny" wygląd w zamian za telefon, który będzie dobrze działał przez blisko dwa lata ;) co raz więcej trefnych opinii jest o tanich redmi, które po roku czasu są do wyrzucenia ;)

 

nie wspominając o wymiennej baterii w motoroli g5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no cóż, patrząc na to, że w tej kasie idzie dostać co najwyżej xiaomi 2/16 ze słabym aparatem, wyświetlaczem HD i mediatekiem (no, chyba że mówimy o redmi 5 to snap450) lub bawienie się z leeco to bardzo bym przemyślał kupno g5 3/16 i przeżył "średniowieczny" wygląd w zamian za telefon, który będzie dobrze działał przez blisko dwa lata ;) co raz więcej trefnych opinii jest o tanich redmi, które po roku czasu są do wyrzucenia ;)

 

nie wspominając o wymiennej baterii w motoroli g5.

Z wymienną baterią rzeczywiście można kogoś przekonać, rzadka już dzisiaj funkcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały ten chłam nadaje się do kosza... moge dolozyc wiecej jesli propozycja bedzie sensowna + wasza teoretyczna gwarancja (zapewnienie) ze bedzie dzialal przez 3 lata bo ja mam dosyc wydawania kasy na ten szajs.

 

używany iphone?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iphone za 500 zł to też już dinozaur będzie. Kup coś pokroju Huawei P smart, lekko uzywany spokojnie kupisz w tej cenie a będziesz miał przez 2-3 lata aktualny telefon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały ten chłam nadaje się do kosza... moge dolozyc wiecej jesli propozycja bedzie sensowna + wasza teoretyczna gwarancja (zapewnienie) ze bedzie dzialal przez 3 lata bo ja mam dosyc wydawania kasy na ten szajs.używany iphone?

Zależy o jaki iPhonie mówimy, bo bądźmy szczerzy, nic poniżej 7 już nie warto... na upartego 6s, ale nówka jest już na tyle tania, że no wiesz...

 

Iphone za 500 zł to też już dinozaur będzie. Kup coś pokroju Huawei P smart, lekko uzywany spokojnie kupisz w tej cenie a będziesz miał przez 2-3 lata aktualny telefon.

No to tutaj mnie rozśmieszyłeś XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Motorola g5s za 549 PLN+ plecy z silikonu za 10 PLN i nic więcej nie potrzebujesz.

Jeśli wygląd przestrasza to kup wizualnie, jak kobieta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba bede musial, xiaomi redmi 5? jakies opinie?

 

 

skoro MUSISZ kupić tego xiaomi to po co Ci opinie? przecież i tak nie masz wyjścia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro MUSISZ kupić tego xiaomi to po co Ci opinie? przecież i tak nie masz wyjścia

Ja tylko sugeruje sie waszymi propozycjami, te ktore mi sie podobaja to pytam sie abyscie wyrazili opinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko sugeruje sie waszymi propozycjami, te ktore mi sie podobaja to pytam sie abyscie wyrazili opinie

 

 

skoro polecamy to chyba jest dobry telefon, co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...