Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

michalek91

MSI GeForce GTX 1060 GAMING X 6G

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Niedawno miałem niemiły incydent. Przy podłączaniu monitora do listwy zasilającej (przy włączonym komputerze) miałem spięcie. Monitor, który był winowajcą, poszedł do piachu. W karcie graficznej włączają się wentylatory i świecą elementy świecące. Dostało się również telewizorowi, który był podłączony z kartą graficzna kablem hdmi. Tam serwis musiał wymienić płytę główną w tv i zasilacz. Karta nie pokazuje żadnego ekranu i nie jest widoczna z poziomu komputera, a nawet biosu. Obecnie siedzę na karcie zintegrowanej. Wysłałem kartę na gwarancję, która właśnie wróciła z informacją, że jest to z winy użytkownika. Czy jest szansa, by jakiś serwis zająć się naprawą? Najwygodniej byłoby mi się przejechać do jakiegoś serwisu w Warszawie.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już karta wróciła z opisem ( Wina Użytkownika ) to już nic nie zrobisz - mają nr seryjny karty - więc pozamiatane . Jest jeszcze jeszcze jedna nadzieja - masz ubezpieczone mieszkanie ??? - możesz poprzez ubezpieczyciela postarać się o zwrot kasy .

 

 

Wiem co piszę - tak odzyskałem $ za uwalony telefon - spadł mi i popękał .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie kontaktowałem się wyłącznie ze sklepem, gdzie kupowałem kartę. Teraz będę pisał bezpośrednio z MSI. Niestety tam gdzie obecnie mieszkam (wynajmuję) nic nie wiem o ubezpieczeniu. W weekend przeprowadzam się do swojego mieszkania, które ma już jakiś czas ubezpieczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kiedyś dzwoniłem do MSI i powiedzieli mi, że gwarancja jest sklepu na kartę graficzną, nie producenta. Co do ubezpieczenia mieszkania, spróbuj zdziałać tam coś. Tylko załatw ekspertyze z serwisu jakiegoś najlepiej zaufanego, który napisze Ci, że karta została uszkodzona w wyniku przepięcia. Jeżeli masz ubezpieczone mieszkanie od przepięć, to powinno się udać odzyskać pieniądze za wszystkie uszkodzone sprzęty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...