Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

flyfly

AOC G25VXQ vs Iiama G-Master G2530HSU Black Hawk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Szukam taniego monitora do PS4 w rozmiarze ok 24" z głośnikami. Najważniejszy jest czas reakcji. Jakość obrazu drugorzędna. Głównie do fify. Obecnie biorę pod uwagę dwa sprzęty, jak w temacie, lecz niestety nie znalazłem żadnego testu porównawczego pomiędzy nimi. Monitory bardzo podobne, tak technicznie jak i cenowo, dlatego będę wdzięczny za jakieś wskazówki odnośnie różnic pomiędzy nimi i rady co do wyboru. Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głośniki w monitorach są bardzo kiepskie, matryce TN tak samo.

AOC 24V2Q jest ostatnio często polecany, do tego kup jakieś głośniki typu Genius SP-HF500, ewentualnie jakiś soundbar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głośniki w monitorach są bardzo kiepskie, matryce TN tak samo.

AOC 24V2Q jest ostatnio często polecany, do tego kup jakieś głośniki typu Genius SP-HF500, ewentualnie jakiś soundbar.

 

Dzięki. Co do jakości głośników zdaje sobie sprawę, mogą być slabiutkie, ale są mi potrzebne.

 

Natomiast co do matrycy, na innym forum również dostalem radę, aby wybrać cos innego z konkretną propozycją od Acera. IPS z 1ms czasem reakcji na papierze. Jakies opinie ?

 

Acer Nitro VG240YBMIIX czarny

https://www.x-kom.pl/p/440008-monitor-led-24-269-acer-nitro-vg240ybmiix-czarny.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten 1ms będziesz miał z włączonym strobingiem, obraz będzie migotał każde 13.33 ms.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten 1ms będziesz miał z włączonym strobingiem, obraz będzie migotał każde 13.33 ms.

 

A mogłbys przybliżyć mi ta kwestie ? Niezbyt sie orientuje o co chodzi i jaki miałoby to wpływ na użytkowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...