Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Swagberg

Chłodzenie Raijintek Leto RGB + Gigabyte H370 Aorus Gaming 3 WIFI problem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem posiadaczem płyty głównej Gigabyte H370 Aorus Gaming 3 WIFI na którym śmiga i5 8400. Dotychczasowo korzystałem z dołączonego do procesora chłodzenia, jednak ostatnio zakupiłem chłodzenie Raijintek Leto RGB(wersja zwykła z jednym wentylatorem). Z zamontowaniem chłodzenia nie było najmniejszego problemu, dopiero po uruchomieniu okazało się że podświetlenie na płycie głównej nie zgrywa się z wentylatorem od chłodzenia procesora. Wiąże się z tym kilka problemów których nie potrafię rozwiązać a mianowicie:

- jeśli podświetlenie na płycie głównej świeci się na zielono to chłodzenie cpu na czerwono

- ustawienie pewnych kolorów powoduje wyłączenie obrotów wentylatora(!), np kolor niebieski

- włączenie opcji "color cycle" czyli powolnego zmieniania kolorów powoduje że płyta główna i chłodzenie nie świecą w tym samym kolorze tylko jak wcześniej pisałem (zielony-czerwony itd - tak jakby kanały były zamienione czy coś) a w momencie gdy chłodzenie powinno przechodzić w kolor niebieski to wiatrak całkowicie się wyłącza na chwile i towarzyszy temu dziwne miganie. Spotkał się ktoś kiedyś z takim dziwnym przypadkiem? Nie mam pojęcia co dalej zrobić. Komputer posiada zainstalowany system Windows 10 w wersji 64 bitowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...