Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Under555

1080ti zotac amp extreme - jak w 40-60 minut sprawdzić czy karta jest w pełni sprawna?

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, pierwszy raz stoję przed takim wyzwaniem tj. jutro będę je miał (piątek).

Jak w kilkadziesiąt minut (najlepiej 20-30) sprawdzić czy konkretna sztuka Zotac Amp Extreme 1080Ti jest w pełni sprawna?

znalazlem różne informacje ale jakby się ich słuchał to 12h by mi zabrakło na testy...

 

a ja przy zakupie będę miał te max 30 minut czasu na to dlatego pytam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OCCT burn in test ze wszystkim MAX (rozdziałka efekty i co tam jest do zaznaczenia ;) ) na procu i na grafie jednocześnie. Jak potrzyma z 10min bez jakichś większych problemów możesz brać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na rozne defekty 3damrk jest wrazliwy, do tego gra typu wiedzmin 3 i w pol godzinki sprawdzisz. Odpal sobie uzycie gpu, taktowania pamieci, rdzenia, temperatury, obroty wentyli i obserwuj podczas testow czy nie ma anomali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ungine heavan 4.0 ,3d marki u mnie przechodzily.Heaven pokazał prawdę,zrób parę loopow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ponownie, załączę Wam fotki zaraz co i jak.

 

Zrobiłęm tego ungine Heaven 4.0 - dałem full hd bo taką rozdziałke miał monitor przy testach + wszystko na ultra itd.

Było ok 65 Stopni po robienie testów przez pół godziny a karta była jak dla mnie cicha.

Jakiś taki inny lekko dźwięk wydawała - piszczenie czy coś ale mi to nie przeszkadza.

Raz udało mi się dobić do 69stopni

 

Robiłem takze 30 minut OCCT a tam też to smao co w heaven - max 70 stopni przez chwilę + popiski

 

Aczkolwiek nieco mnie dziwią taktowania w Heaven wiec screeny zarzucam.

 

 

aha, co jakiś czas były mikroprzycięcia (rzadko, pojedyncze ale były) przez co minimalne FPS spadały do nawet 25.

Wydaje mi się,żę za to mógł odpowiadać procek bo to była słaba i5ka 4gen (bez K, niepodkręcona)

I Windows to była 7kma ale nie wiem jak z aktualizacjami itp. w nim

 

 

Mój link

zobaczcie jakie małe zegary są np. pamięci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie po testach sie tak zaczalem domyslac ale dzieki za potwierdzenie ;)

 

Co sadzisz o moim tescie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko raczej wporzadku ale wgraj win 10 1809 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ten Windows ma dać?

 

ja nie testowałem tego na swoim kompie go jeszcze go nie złożyłem, mój będzie na W10 Uefi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3dmarka jak przeleci 3 razy to gut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...