Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Under555

Fajny zasilacz 750, UPDATE 16GB RAM, SSD + HDD, klawa i myszka, obudowa

Rekomendowane odpowiedzi

[Doszły nowe rzeczy + spadły ceny + sprzedane rzeczy skasowane/u]

 

 

Witajcie, dzisiaj na sprzedaż będzie więcej rzeczy i już wszystko opisuję.

 

1. Zasilacz 750 Wat Ravcore czerwony - oczywiście sprawny za jakieś 259ł może? nie wiem? nowy 500zł a używek nie ma

 

2. 2x 8 GB DDR4 ram do laptopa - świeżo wyjęty z Omena 17 cena ok 300zł

 

3. 2x 8 GB DDR3 do PCta

jedna kość to Hyper X z radiatorem niebieska 1600Mhz (ale po 1866 spokojnie robią)

druga to crucial bez radiatora (1600mhz ale 1866 pewnie zrobi)

300zł?

 

4. Dysk SSD Samsung 850 Evo 250GB w zestawie ze sprawnym 500 GB HDD Seagate - jakieś 220zł

 

5. Zestaw klawiatura mechaniczna Razer Blackwidow Ultimate 2014 (podświetlenie, mechaniczna, hub usb i słuchawkowy i mikrofonowy), sprawna z delikatnym bardzo zużyciem + Raizer Taipan myszka - z racji,żę wszystko sprawne + klawiatura układ Polski qwerty(ten z płaskim enterem wiec 100% Polski) cena 200zł łącznie

 

6. napęd bluray BDR-S09XLT Pioneer - w pełni sprawny używany... cena 200zł (nowy ok 330zł)

 

7. Plecak (klasa premium) na laptopa 17.3 cala ale wejdą mniejsza może i większe Everki Atlas w stanie bardzo dobrym (nowy 550zł kosztuje) u mnie 300zł.

 

Jest jeszcze obudowa, bardzo mi się podoba, jest ładna i zgrabna i czarna aczkolwiek nie mogę znaleźć jej firmy ani modelu nigdy... gdyby taka na wielkość mi wystarczyła to bym sobie zostawił (pomieściła Zotaca 1080Ti Amp Extreme a on ze 3 sloty zajmuje)

 

 

 

Tą obudowę komuś dorzucę jak kupi więcej podzespołów.

 

 

 

 

 

 

 

 

Możliwa wysyłka za pobraniem albo odbiór osobisty w Lublinie.

 

 

 

 

 

CENY DO NEGOCJACJI

 

a im więcej ode mnie kupisz tym taniej będzie.

 

 

 

link do zdjęć

 

https://imgur.com/a/acBBrw5

 

 

 

 

 

Pytanie do Administratorów

Cześć rzeczy jest taka jak na zdjęciu,które już wstawiełem(ale nie z dzisiejszą datą) - jak zrobić,żęby wszystko było zgodnie z regulaminem?

nowa fotka nowych rzeczy z dzisiejszą datą?

 

Mile widziana kartka z aktualną datą, ale w Twoim przypadku nie robi to większej różnicy, bo te "stare" produkty masz jeszcze w ofercie, a nie jest wymagane, aby aktualizować datę na kartce przy każdym podbiciu, czy też edycji tematu. /T.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

update na 13.12

 

troche sprzeedane, troche taniej, troche nowych rzeczy - warto zajrzeć

 

 

1. Zasilacz 750 Wat Ravcore czerwony - oczywiście sprawny za jakieś 259ł może? nie wiem? nowy 500zł a używek nie ma

 

2. 2x 8 GB DDR4 ram do laptopa - świeżo wyjęty z Omena 17 cena ok 222zł

 

3. RAM DDR3 jedna kość 8GB Crucial 1600Mhz 180zł

 

4. Obudowa Silverstone FT02 srebra, w pełni sprawna w dobrym stanie aczkolwiek bez dwóch zaślepek 5.25 - wycenić nie umiem, proponujcie na PW. Zmieściła zotaca amp extreme 1080ti po kombinacjach

 

5. Zestaw klawiatura mechaniczna Razer Blackwidow Ultimate 2014 (podświetlenie, mechaniczna, hub usb i słuchawkowy i mikrofonowy), sprawna z delikatnym bardzo zużyciem + Raizer Taipan myszka - z racji,żę wszystko sprawne + klawiatura układ Polski qwerty(ten z płaskim enterem wiec 100% Polski) cena 149zł łącznie

 

6. napęd bluray BDR-S09XLT Pioneer - w pełni sprawny używany... cena 200zł (nowy ok 330zł)

 

7. Plecak (klasa premium) na laptopa 17.3 cala ale wejdą mniejsza może i większe Everki Atlas w stanie bardzo dobrym (nowy 550zł kosztuje) u mnie 249zł.

 

Jest jeszcze obudowa, bardzo mi się podoba, jest ładna i zgrabna i czarna aczkolwiek nie mogę znaleźć jej firmy ani modelu nigdy... gdyby taka na wielkość mi wystarczyła to bym sobie zostawił (pomieściła Zotaca 1080Ti Amp Extreme a on ze 3 sloty zajmuje)

 

 

 

Tą obudowę komuś dorzucę jak kupi więcej podzespołów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...